Mājdzīvnieki

     Dzīvniekus parasti tur tādi cilvēki, ka grib izbaudīt laimi no attiecībām, bet kas nespēj izveidot attiecības ar citiem cilvēkiem. Taču dzīve ieslodzījumā dzīvniekiem bieži sagādā ciešanas. Karmiski cilvēks var dabūt atstrādāt dzīvniekam nodarīto, nākošajā dzīvē mainās lomām ar dzīvnieku, kļūst piemēram par suni, bet suns par cilvēku. Tomēr lutināt dzīvnieku arī nedrīkst, saimniekam savu suni ir jāaudzina, jāmāca kā pareizi uzvesties, kā pareizi izturēties, zināt savu vietu, neļaut tam gulēt gultā un sēdēt pie galda.

Saskaņā ar vēdām, dzīvniekiem nav jādzīvo dzīvoklī vai mājā, tos var turēt tikai tad, ja tiem ir sava teritorija, ārpus cilvēka dzīves telpas, dzīvokļa. Cilvēku dzīvošanai paredzētajā telpā nevajadzētu atrasties dzīvniekiem, tāpēc ka tiem ir zemāks dzīvnieka apziņas līmenis.

Dzīvošana kopā ar dzīvnieku, pārāk cieša tuvināšanās ar zemāka apziņas līmeņa būtni, pazemina tā cilvēka apziņas līmeni, cilvēks tad pakāpeniski tuvinās dzīvniekam, tā pats degradējas, apziņā kļūst kā dzīvnieks, bet dzīvnieks savukārt tuvinās cilvēkam, progresē, attīstās. Abu apziņas līmeņi pakāpenisk izlīdzinās, tie abi spēcīgi viens otru ietekmē, pārņem uzvedības manieres un kļūst līdzīgi arī raksturā. Tas bieži redzams uz ielas, ka saimnieks pat ārēji ir stipri līdzīgs savam sunim.

It īpaši bīstama šāda tuvināšanās ir mazam bērnam, jo viņam vēl nav izveidojusies aizsardzība un viņš ir atvērts svešai ietekmei. Agrāk jaundzimušos bērnus pat nevienam svešam cilvēkam nerādīja, kur nu vēl dzīvniekam.

Ja jums dzīvnieks tomēr ir nepieciešams, tad, lai maksimāli izvairītos no apziņas apgānīšanās, tad jāievēro sekojoši noteikumi:

  • Vienmēr vajag ēst atsevišķi no dzīvnieka, ēšanas reizē dzīvnieks nedrīkst skatīties uz Jums kad Jūs ēdat, jo tas ar savu skatienu apgāna ēdienu,
  • Nekad neskatīties dzīvniekam acīs,
  • Dzīvnieks drīkst ēst tikai tad, kad visi cilvēki ir paēduši, cilvēku ēdienu paliekas, nekādā gadījumā otrādi, viņam nedrīkst ielikt ēdienu pirmajam, pretējā gadījumā, pārtika ir apgānīta, un cilvēkiem ēšanai nederīga,
  • Nedrīkst gulēt vienā telpā kopā ar dzīvnieku,
  • Dzīvnieks nedrīkst nokārtot savas dabiskās vajadzības jūsu dzīves telpā. Dzīvnieka izkārnījumu smaka dzīvoklī ļoti stipri apgāna dzīvokļa iemītnieku apziņu.

Dzīvniekam ir jāklausa cilvēku, jāstāda sevi zemāk, jāklausa, bet ja tas neklausa, vai čurā istabā, tas nozīmē ka viņš neciena saimnieku, nostāda sevi augstāk, tādu dzīvnieku nedrīkst turēt mājās, jo tas spēcīgi degradēs saimnieku.