Sekss

Vēdiskos laikos vīrs ar sievu dzīvoja atsevišķās istabās, lai nevajadzīgi neuzkurinātu seksuālo kaisli, un seksu padarītu par kaut ko īpašu.

Seksa laikā pāris apmainās ar enerģijām, tādējādi harmonizējot savas enerģijas. Lai varētu sekmīgāk notikt enerģiju apmaiņa, pārim ir jābūt pēc iespējas vairāk atbrīvotiem un jāatver sava sirds.

Dzimumorgāni ir saistīti ar visiem pārējiem orgāniem un psihi, pareizs sekss harmonizē visa organisma funkcijas.

Uz seksu ir domās jāgatavojas, vislabāk ja laulātie jau labu laiku iepriekš norunā, kad ar to nodarbosies, tas palielinās efektu. Dienas laikā notiek priekšspēle, partneri izsaka komplimentus, koķetē.

Dzimumakts ir kā meditācija, kurā ir jābūt šeit un tagad, ir jādomā un jākoncentrējas uz seksu, nevis jādomā par ko citu. Vislabāk domās izjust kā es šo cilvēku mīlu, radīt sevī saldkaislīgu sajūtu,  izjust viņa sievišķo vai vīrišķo enerģiju, saprotot ka tā ir dievišķa enerģija.

Šajā pasaulē viss ir Dieva radīts, arī sekss, un tas var veicināt attīstību vai degradēt cilvēku.

Sekss tāpat ka viss pārējais dzīvē var notikt trīs gunās –  tumsonībā, kaislē un labestībā:

 • sekss tumsonībā ir sekss ar vardarbības elementiem, sado-mazo, sišana, lamāšanos, sekss reibumā, netīrībā, ar urīnu un fekālijām, homoseksuālisms;
 • sekss kaislē ir bez sagatavošanās, ātrs, kaislīgs, ar kliegšanu, dažādu papildierīču izmantošanu, maksimālas mirklīgās fiziskās baudas iegūšanai;
 • sekss labestībā ir ar cieņu, mīlestību un uzmanību, iepriekš uz to gatavojas, ar garu priekšspēli, lēns, mierīgs, atslābināts, tīras domas. Seksa vietu iepriekš skaisti sagatavo, ziedi, maiga mūzika, utt. atslēdz telefonus, internetu un TV.

Ja cilvēki dzīvo kaislē, tad nevajag noteikti ar varu pārslēgties uz seksu labestībā, jāuzvedas atbilstoši tai gunai, kurā ir sadzīvē.

Eksistē speciālas tehnikas tantra jogā, kas dod iespēju sasniegt tūkstošs reizes lielāku baudu kā parastā seksā. Tās ir garīgas prakses nevis ķermeņa pozas. Šīs tehnikas zina tika retie cilvēki, šo mācību savā laikā pat Indijā aizliedza izplatīt, un tā vēl joprojām atrodas “pagrīdē”, to nodod no paaudzes paaudzē tikai saviem mācekļiem, un Rietumu cilvēkiem tās nodot ir aizliegts. Daži cilvēki spekulē uz to un uzdodas par tantra jogas speciālistiem, bet patiesībā tiem ir pavisam virspusējas zināšanas. Jāsaprot, ka neviens tantra jogas zinātājs nelasīs lekcijas gadījuma rakstura auditorijai.

Cilvēki ir ļoti dažādi un arī pašā seksā katram patīk pavisam kas cits. Problēmas seksā var būtiski sabojāt attiecības, tāpēc ir svarīgi pret to izturēties atbildīgi. Lai uzzinātu kas katram seksā patīk, vajag abiem vaļsirdīgi izrunāties un izstāstīt savas vēlmes, jo ļoti maza varbūtība ka partnera vēlmes tiks uzminētas.

Lai labāk izprastu partnera vēlmes, ir ieteicams vienu reizi norunāt, ka piemēram, šovakar sieva būs “baudītāja” un vīrs izpildīs visas viņas vēlmes un nākošajā reizē atkal mainās lomām, tad vīrs būs “baudītājs” un sieva izpildīs visas viņa vēlmes.

Tad baudītājs pilnībā koncentrējas tikai uz savas baudas iegūšanu, un komandē izpildītāju kas viņam jādara, bet izpildītājam viss ir jāizpilda. Tādā veidā ar laiku abi izzina otra partnera vēlmes, un spēj tās sekmīgi apmierināt. Vēlmēm ir jābūt izpildāmām bez īpašas piepūles, tās nedrīkst nodarīt otram kaut kādu ļaunumu.

Seksa laikā cilvēks ir ļoti atvērts ārējai ietekmei, tāpēc vēlams koncentrēties uz pozitīvām lietām. Ja kādam no partneriem ir veselības problēmas, tad otrs partneris var pielikt savas plaukstas pie šīs vietas un tā novirzīt papildus enerģiju slimajam orgānam.

Protams, ka katrs vīrietis un katra sieviete ir pavisam atšķirīgi, nav vienotas receptes. Visiem un vienmēr nederēs augšminētie padomi, tāpēc partneriem eksperimentējot un izrunājoties ir jāatrod tāds risinājums vai tehnika, kas abus dara laimīgus.

Sievietei sekss ir vislielākā atvērtība vīram, tāpēc vīram nekad nevajag pieprasīt seksu uzreiz pēc konflikta.

Seksa attiecībām jābūt veidotām pēc sieviešu principa, tas ir tām ir jāsākas ilgi pirms dzimumakta, ir nepieciešams, lai sieviete sagribētu seksu.

Vidēji nodarboties ar seksu vienu reizi mēnesī ir pietiekoši, bet tas katram ir individuāli, baudām jābūt tieši tik daudz, cik tas ir minimāli nepieciešams.

Seksuālo apmierinājumu dod nevis partneru daudzums un seksa ilgums, bet tā kvalitāte. Daudzām šova zvaigznēm ir daudz seksa, bet tās ir neapmierinātas un nelaimīgas, un visu laiku maina partnerus, cerībā ka nākamais būs labāks.

Ģimenes dzīvē seksuālā baudas ir kā sāls, to jāpieliek ne vairāk ne mazāk kā tikai tik daudz, lai ēdiens būtu garšīgs. Ģimenes dzīve bez seksa nedod vajadzīgo kripatiņu baudas, bet pārmērīgi daudz seksa padarīs ģimenes dzīvi nebaudāmu.

Garīgi cilvēki garīgajā līmeni ir laimīgi bez seksa, tie izjūt cita veida, augstākas pakāpes baudas.

Ja grib daudz seksa, tad šī vēlme ar laiku sagrauj attiecības.

Ir maldīgi domāt ka sekss noņem stresu. Sekss nenoņem stresu, bet tikai izlādē rupjo enerģiju, un zaudētās enerģijas dēļ cilvēks atslābst, bet smalkajā ķermenī saspringums un stress vienalga paliek.

Ja cilvēks dzīvē neveic nekādas nopietnas darbības, kur tas izliek enerģiju, tad viņam gribas vairāk seksu. Aktīviem  cilvēkiem nav ne spēka, ne spējas daudz nodarboties ar seksu.

Ja sieva vīram vaicā par iepriekšējām seksa attiecībām, tad vislabāk ir teikt, ka viss iepriekšējais ir nekas salīdzinot ar tevi, negribu pat atcerēties. Vislabāk sievai savu iepriekšējo pieredzi nestāstīt, tas radīs daudz negatīvu emociju, kuras viņai traucēs veidot normālas attiecības.

Ja vīrs prasa sievai, lai izstāsta savu iepriekšējo seksuālo pieredzi, to, iespēju robežās, ir labāk nestāstīt, un nekādā gadījumā nedrīkst teikt, ka viņai ir liela pieredze, ka viņa ir zinoša šajās attiecības. Tīra sieviete ir daudz vērtīgāka par nolietotu, un jebkurš normāls vīrietis būs daudz priecīgāks pats sievietei visu iemācīt.

Nedrīkst nodarboties ar seksa mēnešreižu dienās ( no pirmās līdz 5 dienai no mēnešreižu sākuma),  tikko pēc dzemdībām vai grūtniecības stāvoklī, tas sasmērēs vīrieša smalko ķermeni un radīs veselības problēmas.

 1. dienā tas sagrauj vīra veselību,
 2. dienā sagrauj sievas veselību,
 3. dienā balansu dzemdē,
 4. dienā – atņem vīram spēku.
 5. ?

Šo 5 dienu laikā sievietei nevajag iet ciemos, apmeklēt tempļus, jo viņa ir netīra. Mājās nevajag gatavot ģimenei ēst.

Jāizvairās no seksa sekojošās dienās saskaņā ar mēness kalendāru – jaunā mēnesī, pilnmēnesī, 11 mēness fāzē (ekadaši), un mēness aptumsuma dienās, tieši pusnaktī (spoku stundā), saullēktā un saulrietā, plus/mīnuss 40 minūtes.

Sekss dienas laikā nav labvēlīgs.

Nevajadzētu ļauties seksam pēc smagas maltītes, ne arī tad, kad ir izsalkuši vai kad slāpst.

Nedrīkst nodarboties ar seksu grūtniecības periodā, svētās vietās, kapsētās, cietumos, stipri jaunākiem (nepilngadīgiem) vai stipri vecākiem cilvēkiem (starp partneriem pārāk liela gadu starpība 30 gadi +).

Parastais seksa ilgums pēc statistikas ir 3 – 7 minūtes. Tas ir nepietiekoši lai starp partneriem varētu notiktu enerģiju apmaiņa, tam vajag vismaz 20 minūtes vai pat ilgāk. Ātrais sekss ar ejakulāciju nesniedz gandarījumu nevienam no partneriem, noved pie degradācijas, vīrietis paliek truls, nespēcīgs, pazūd imunitāte un bieži slimo.

Vīrietim katrā spermas pilienā koncentrējas milzīgs enerģijas daudzums. Ja vīrietis seksā zaudē spermu, tad tas zaudē savu radošo enerģiju, kļūst vājš, bailīgs un skops, viegli aizkaitināms un ar neadekvātu uzvedību. Vīrietis jau iepriekš, apzinoties sagaidāmo spēku zudumu, kad notiek ejakulācija, neapzināti sāk izvairīties no seksa, jo jau iepriekš saprot, ka atkal to sagaida enerģijas zaudējums un tukšuma sajūta.

Sieva, kas pieprasa, lai vīrs seksā zaudē spermu ir sava vīra slepkava. Spermas radīšanai vīrietis patērē kolosālu laiku un enerģijas daudzumu. Tās zaudēšanas padara viņu par vāju un nespējīgu cilvēku.

Izeja ir izvairīties no ejakulācijas. Vīrietis, tad, kad sajūt, ka tuvojas ejakulācijas brīdis, un jūt ka paliek bīstami, pārtrauc kustēties un apstājas mierā uz laiciņu, un nogaida līdz uzbudinājums noplok, un pēc tam atkal lēni turpina.

Ejakulācija un orgasms ir atsevišķas lietas. Orgasms iestājas nedaudz ātrāk. Ilgstoši trenējoties var sasniegt orgasmu bez ejakulācijas.

Tuvojoties uzbudinājumam elpošana paliek biežāk. Lai samazinātu uzbudinājumu vajag elpot dziļi un mierīgi, ar vēdera lejas daļu.

Seksa laikā abiem ir jāelpo dziļi un ritmiska caur degunu, sinhroni – vienam ieelpa, otram izelpa. Ieteicams ik pa laikam apstāties, nomierināties un izjust vienam otru. Tieši tajos brīžos, kad mīlnieki savienotajā pozā apstājas pilnīgā mierā, bez berzēšanās kustībām, tieši tad notiek vīrišķās un sievišķās enerģijas apmaiņa un savstarpēja uzlādēšanās.

Esot pilnīgā kontaktā var veikt jab-jum kustības, kad viens partneris savelk savus dzimumorgāna muskuļus, atslābina, un tad otrs partneris savelk savus un atslābina, sekojoši atkal pirmais… utt. Šādi var uzšūpot seksuālo enerģiju.

Ārstu brīdinājumi par to, ka ilgstoši praktizēts līdz ejakulācijai nenovests dzimumakts var izsaukt vīriešiem problēmas ar prostatu un oliņām nav patiesi, daudzi cilvēki to piekopj, un nekādu problēmu viņiem nav, jo sēkla uzsūcas atpakaļ organismā.

Spermotoksikoze vīriešiem veidojas tikai tad, ja tas pārmērīgi koncentrējas uz seksu, pārāk daudz par to domā, tā ir prāta problēma.

Lai vīrietis varētu kontrolēt sevi  un laicīgi apstāties, ir dažādas tehnikas:

 • tuvojoties uzbudinājumam elpošana paliek biežāk. Lai samazinātu uzbudinājumu vajag elpot dziļi un mierīgi, ar vēdera lejas daļu, koncentrēties uz elpošanu, censties atslābināties, nevis sasprindzināties;
 • vajag trenēt muskuļus kas nosprosto spermas kanālu. Tas jādara katru dienu kā vingrinājums – savelkot nosprostojošos muskuļus. Vislabāk ir trenēties  nolaižot urīnu, vairākas reizes savilkt muskuļus tā lai pilnībā pārtrauktos urinēšana;
 • uzbudinājuma brīdī spēcīgi savilkt kāju un roku muskuļus;
 • uzbudinājumā oliņas ievelkas ķermenī. Tuvojoties uzbudinājumam var maigi pavilkt oliņas uz leju;
 • lai aizturētu ejakulāciju, tikko vīrietis jūt tās tuvošanos, viņš var vidēji spēcīgi ar pirkstu uzspiest marmas punktam starpenē, kas ir tieši pa vidu starp ānusu un oliņām.

Šādi aizturot ejakulāciju gan vīrietis, gan sieviete var izbaudīt pavisam citas patīkamas  sajūtas, kas nav tik spēcīgas kā ejakulācijas brīdī, bet ar laiku praktizējot var panākt abpusēju prāta ekstāzes stāvokli bez ejakulācijas.

Vislielāko baudu seksā dod mīlestības komponente. Par kārtu mazāku baudu sniedz enerģiju kustības, bet vismazāko sniedz ķermeņa kustības, tāpēc nav vērts koncentrēties uz seksa tehniku.

Dzimumakta  ilgums tā var tikt pagarināts no parastajām piecām minūtēm līdz pat stundai un ilgāk. Pēc šāda seksa vīrietis jutīsies drīzāk uzpildījies nevis iztukšots, un iespējams jau drīz gribēs mīlēties atkal.

Ja sieva nevēlas seksu, tad visdrīzāk tas ir vīra nepareiza seksa dēļ. Sievietei sekss ir viss, puķes smaidi, komplimenti, utt. Ja visu laiku notiek tikai vīriešu sekss, tas ir tikai rupjais sekss, tas sievietei ātri apnīk, jo nesniedz viņai gaidīto baudījumu. Tādā gadījumā sieviete sāk izvairīties no seksa, var gadīties ka melo vīram, ka sāp galva, vai ar kaut ko citu.

Mūsdienas visi seksuālo kaisli sauc par mīlestību. Seksuālā kaisle ir viszemākā mīlestības forma. Nākamā ir emociju sapratnes forma un vēl augstāka ir prāta sapratne.