Kā audzināt sievu

Kā audzināt sievu

Vīram ar sievu jārunā vienmēr tikai mierīgā tonī, bez emocijām, visu lēni un saprotami jāpaskaidro.

Ja sieviete nekaunīgi spiež uz emocijām, ar tām ņemt virsroku, tad sarunu jāpārtrauc, un jāpagaida kad sieviete ir nomierinājusies. Var iziet no mājas, jo māja ir sievietes teritorija. Atgriežoties vajag izlikties it kā nekas nebūtu noticis un sākt atkal sarunu no sākuma.

Vīram bez emocijām ir jāizskaidro sievai, ko viņa dara nepareizi, un jāliek saprast, ka tā rīkoties nedrīkst. Jārunā īsi, skaidri, nevajag sniegt pārāk daudz paskaidrojumus, pierādīt ar loģiku, ka viņam ir taisnība. Tas ir tāpēc, ka sievietes slikti saprot vīriešu loģiku, un liekas diskusijas var tikai radīt iespaidu, ka vīrietis pats nav pārliecināts un pats līdz galam nesaprot kā ir pareizi.

Sievietes nemīl, ja vīrietis kaut ko pierāda balstoties uz savu loģiku, jo viņām bieži vien tā nav saprotama.

Ja sieviete nekaunīgi spiež uz emocijām, grib gūt virsroku ar emociju palīdzību, tad vīrietim jānovēršas, nav vērts turpināt sarunu. Var iziet no mājas,( jo mājas ir sievietes teritorija), kamēr sieviete nomierinās, un tad kad emocijas pierimušas, kad viņa sāk runāt it kā nekas nebūtu noticis, tad viņa ir gatava uzklausīt, tad var turpināt sarunu un izteikt savu viedokli. Jārunā īsi, sievietei nevajag garus paskaidrojumus, tad viņai liekas ka vīrietis pats nav pārliecināts.

Ja sieviete daudz ko pieprasa no vīra, tas var nozīmēt ka viņai vienkārši tikai pietrūkst uzmanības.

Nevajag pārāk censties izdabāt savai sievai. Neviens vīrietis nekad nespēs izpildīt visas savas sievas vēlmes, jo tās nepārtraukti mainīsies un kļūs aizvien lielākas, tāda ir sievietes daba, sieviete pati nezin ko viņa gribēs jau pēc brīža.

Sievas vēlmes, pirms tās izpildīt, ir jāapdomā, un ja tā liekas neadekvāta, tad tās asi, neaizvainojot sievieti, ir jānoraida.

Vīrietis ir nemainīgais princips, stabilitāte, sieviete ir mainīgais princips, nestabilitāte. Vīrietim jebkuros apstākļos jācenšas saglabāt mieru un stabilitāti, izpildīt visus savus dotos solījumus, atrast risinājumu jebkurai problēmai. Ja sieva uzvedas emocionāli, nervozē, nespēj sevi savaldīt, tad vīrs nedrīkst uz viņu apvainoties vai kliegt uz viņu.

Vīrietis, kas pakļaujas savai sievai ir līdzīgs dresētam suņukam, kas dejo pēc sievas stabules.