Kā izvēlēties sievu

Vissvarīgākā izvēle, ko vīrietis savā dzīvē izdara, ir sievas izvēle. Laba sieva palīdzēs vīram piepildīt visas viņa ambīcijas. Uzticīga sieva, kas pareizi audzināta un zina kā pareizi jāuzvedas sievai, lieliski palīdz vīrietim sasniegt viņa dzīves mērķus. Tumsonīga sieviete var pat gudro spēj padarīt par muļķi, bet vieda sieviete pat muļķi spēj padarīt par gudro.

Patiesībā partneri izvēlas sieviete nevis vīrietis, kaut arī vīrietis ārēji izrāda aktivitāti. Vīrietim tikai liekas, ka viņš pats ir izvēlējies, patiesībā ja sieviete negribēs, tad nekas nenotiks.

Vissvarīgākais ir lai sieva būtu gatava pakļauties un atbalstīt savu vīru. Raksturu un interešu saderība ir mazāk nozīmīgi faktori. Ārējais izskats arī ir svarīgs, bet vēl mazākā mērā.

Vīrietim ir jāuzstāda sev dzīvē lielus mērķus, jāgatavojas lieliem darbiem. Lai varētu veikt lielu uzdevumu ir nepieciešams sievietes atbalsts un enerģija, kā līdzeklis mērķu sasniegšanai. Nedrīkst precēties ar sievieti, kas netaisās vīrietim palīdzēt sasniegt viņa mērķus.

Psiholoģiskās partneru īpatnības ir ļoti svarīgas, lai tās novērtētu, jauniešiem ir jākonsultējas ar vecākiem un astrologiem. Astrologam jāizskaidro iespējamās nesaskaņu jomas. Tomēr ir jābūt ļoti kritiskam, jo diemžēl ir maz astrologu, kas var sniegt kvalitatīvu padomu.

Vislabāk ja sievu piemeklē jaunieša vecāki vai kāds vieds cilvēks, kas viņu pazīst, bet gala vārdu, piekrišanu jādod jaunietim pašam. Ja egoisms neatļauj uzticēt partnera izvēli vecākiem, tad vismaz vecāku piekrišana ir laulībām obligāta, lai pasargātu no lielas kļūdas.

Agrāk vecāki vienmēr kārtoja precību lietas. Tikai pēdējos gadsimtos cilvēki Rietumu pasaulē sāka ticēt, ka romantiskā iemīlēšanas var būt par pamatu stiprām laulībām.

Partneriem jābūt ar pēc iespējas līdzīgākai dabai, līdzīgākām rakstura īpašībām un atbilstošu attīstības līmeni. Tas nozīmē ka viņiem abiem vajadzētu būt vēlmei tiekties uz tiem pašiem mērķiem un lai tiem būtu līdzīga vērtības dzīvē. Ja sievietei nav līdzīgas vērtības un mērķi, tad ar tādu precēties nedrīkst.

Ģimenes dzīve ir paredzēta ne tikai materiālo vajadzību apmierināšanai, bet arī garīgai izaugsmei, un sievai ir jāpalīdz vīram šajā darbā, bet ja nespēj un negrib to dot, tad tādai ģimenes dzīvei nav jēgas. Ģimenes dzīve nosaka nākošo dzīvi, tā ir visatbildīgākā lieta cilvēka dzīvē.

Parasti jaunietis iekāres dzīts pieķeras sievietes ārējam skaistumam un apstulbis no kaisles zaudē spēju objektīvi novērtēt partneri. Mūsdienās gandrīz visas laulības tiek dibinātas tikai uz seksuālo tieksmju pamata, un tiklīdz seksuālā interese beidzas, tā arī šis laulības sāk izirt.

Izvēloties sievu ir jābūt aklam pret viņas izskatu, bet ļoti uzmanīgam pret viņas garīgajām īpašībām.

Ja sieva ir skaista, tad tas ir ļoti bīstami. Bieži vien skaista sieva kļūst par vīra nelaimi. Mūsdienās, kad visapkārt valda netikumība, daudzi vīrieši cita sievas skaistuma apburti, mēģinās to pavedināt, kārdinot ar saldiem vārdiem un materiālajām vērtībām, kādas vīrs nebūs spējīgs piedāvāt. Sievai ir jābūt augsti tikumiskai, lai spētu turēties pretim šiem kārdinājumiem, it īpaši grūtos dzīves brīžos, kad sliktās karmas ietekmē attiecībās neizbēgami radīsies problēmas. Bez tam daudzie piedāvājumi no apkārtējiem vīriešiem sievu var padarīt augstprātīgu, viņa var palikt pārāk prasīga, viņa gribēs vairāk saņemt un mazāk dod no sevis.

Ja sieviete zīmējas, ģērbjas izaicinoši, izrāda sevi, tādu ņemt par sievu ir ļoti bīstami, jo pēc kāzām viņa uzvedīsies tāpat, un vīram būs ar viņu lielas problēmas. Tādas sievietes, kas izrādās un flirtē, tādas ir ļoti vajadzīgas tiem, kas grib tūlītēju seksu, bet neko vairāk.

Gudri vīrieši skatās uz nepieejamu skaistumu, bet stulbi skatās uz viegli pieejamu.

Ja kāds vīrietis saka, ka tagad sabiedrībā nav labu sieviešu, tas nozīmē, ka viņš pats sieviešu acīs nav vērtīgs kā vīrietis.

Bramins meklē sev sievu vadoties pēc sievietes kvalitātēm, kšatrijs pēc izskata un pēc kvalitātēm, vaišja tikai pēc izskata, bet šudra pēc praktiskā noderīguma.

Kā izvēlēties sievu dažādās gunās:

  • Labestībā – novērtē pēc mērķiem, rakstura un izskata,
  • Kaislē – novērtē pēc izskata un vārdiem,
  • Tumsonībā – vispār nespēj novērtēt partneri, izvēlas to, kas pagadās.

Labai sievai vajadzētu būt spējīgai spēlēt piecas dažāds lomas, atkarībā no dzīves situācijas: sievas lomu, dodot savtīgu mīlestību, mātes lomu, izrādot nesavtīgas rūpes, māsas lomu, izrādot nemainīgi labvēlīgu attieksmi un par to neprasot sev uzmanību, meitas lomu, izrādot paklausīgumu un pazemību, un mīļākās lomu, lai izsmalcināti apmierinātu seksuālās kaisles.

Pirms tuvāku attiecību uzsākšanas vīrietim ir svarīgi uzdot sev jautājumu – “vai es esmu gatavs censties, un vai es spēšu padarītu šo sievietei laimīgu”, nevis “vai šī sieviete mani varēs padarīt laimīgu”.

Ja vīrietis grib padarīt sievieti laimīgu, tad ir maldīgi domāt, ka viņš to var izdarīt ar lielu locekli vai ilgāku seksu. To var izdarīt tikai ar uzmanību, savu izturēšanos un savu pienākumu izpildi, uzklausot viņu un izpildot viņas vēlmes, protams saprāta robežās.

Vecāka sieviete plus jaunāks vīrietis – parasti pašā sākumā vīrietim tas ir interesanti, viņš iegūst pieredzi, bet vēlāk viņam paliek pavisam neinteresanti, jo rodas lielas problēmas sevi apliecināt kā vīrieti, kā ģimenes galvu un noteicēju, un tāpēc būs nelaimīgs.

Labāk precēties ar tādu sievieti, kurai nav pūrā bērni, jo tad, ja viņai bērni ir, tad viņas iepriekšējās ģimenes karma nāks līdzi arī šajā ģimenē, jo viņas bērni kļūs par neatstrādātās karmas nesējiem. Tas var izpausties tā, ka bērns nekādi nepieņem audžu vecāku, naidojas ar to. Ja no iepriekšējām laulībām ir palicis savstarpējais naids, tad tas nozīmē, ka tajās ir palikusi neatstrādātā karma.