Kā izvēlēties vīru

No tā kāds ir vīrs ļoti lielā mērā ir atkarīga visa turpmākā dzīve, apkārtējie, radinieki, intelektuālās intereses, fiziskās aktivitātes, tikumiskās vērtības.

Ja izvēlēsies neatbilstošu vīru, visa dzīve var pārvērsties par grūtu pārbaudījumu

Tāpēc noteikti jācenšas uzreiz neiemīlēties, bet ar vēsu prātu izvērtēt partnera atbilstību, nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus.

Labam vīram ir vajadzīgas sekojošas kvalitātes: tam jābūt augstiem dzīves mērķiem, tam jābūt bezbailīgam, jābūt drosmei, nedrīkst baidīties no problēmām, un jābūt dāsnam.

Vislabāk ja sievietei vīru izvēlas viņas tēvs vai kāds cits vieds cilvēks, kas viņu pazīst,  bet gala vārdu, piekrišanu jādod sievietei pašai. Ja sieviete pati meklēs vīru brīvi komunicējot ar svešiem vīriešiem, tas visdrīzāk novedīs pie izvirtības.

Ja egoisms neatļauj uzticēt partnera izvēli vecākiem, tad vismaz vecāku piekrišana ir laulībām obligāta, lai pasargātu no lielas kļūdas.

Sievietei ir liela ticības spēja, viņa notic vīrieša vārdiem un savām ilūzijām, bet laulībām ir jāpieiet ļoti kritiski.

Vīrietim ir raksturīgi lielīties sievietes  priekšā, tas ir normāli, bet sievietei nav jāklausās un jātic tam, ko vīrietis stāsta un kā slavē sevi, bet jāskatās uz viņa paveiktajiem darbiem.

Ne visi vīrieši, kas labi izskatās un pievērš sievietei uzmanību ir jāuzskata par atbilstošiem kandidātiem.

Vīrietis ir ārēji neglīts, bet tam ir iekšējais skaistums. Sieviete ir ārēji skaista, bet iekšēji ne tik jauka. Ja ir skaists vīrietis, tad jābūt ļoti uzmanīgai,  jo tas visdrīzāk nozīmē ka iekšā ir problēmas. Ja vīrietis ir simpātisks bet muļķis, tad no tāda vajag bēgt pa gabalu.

Ja vīrietis rupji runā, tas nozīmē, ka tas ir prasts, rupjš cilvēks, bet tas, kas runā smalki, tam ir augsti attīstīts intelekts.

Nevajag cerēt ka sieviete varēs izmainīt vīrieti, jo vīrietis mainīsies tikai tad ja viņš pats to gribēs. Ja sieviete ir ļoti gudra, viņa to var panākt, bet vienkārši ar varu un lamāšanos viņai noteikti tas neizdosies.

Par savu vīra izvēli sievietei ir noteikt jākonsultējas ar kādu no uzticamiem cilvēkiem – vīriešiem, tēvu, brāli vai kādu citu radinieku vai labu draugu, bet ar tādu, kas nav viņā seksuāli ieinteresēts.

Sievietei piemīt spēja sākumā iztēloties ka vīrietis ir labāks nekā viņš patiesībā ir, sievietes mīlestība sākumā veidojas uz viņas pašas izdomājumu bāzes.

Ja sieviete ātri iemīlējusies, tad viņai pašai ļoti patīk savs stāvoklis, kad viņa izjūt mīlestību, un viņa kļūst nekritiska pret partnera izvēli.

Nevajag domāt, ka par uzmanības izrādīšanu sievietei noteikti jāatmaksā ar seksu, pilnīgi pietiek ar smaidu un pateicības vārdiem. Ja vīrietis uzstāj uz seksu, tad no tāda labāk attālināties, un ļaut viņam apdomāties.

Ja vīrietis iepazīšanās posmā tūlīt nevelk sievieti gultā, bet ir spējīgs iztikt bez seksa, tas liecina, ka viņš spēj kontrolēt savas jūtas. Ja vīrietis uzstāj uz tūlītēju seksu, tas nozīmē, ka viņš savas jūtas nespēj kontrolēt, un līdz ar to nākotnē nespēs būt uzticīgs.

Ja ir sekss, tas vēl nenozīmē ka ir arī attiecības. Ja sieviete nevar saprast vai viņai ir attiecības, vai nav, tad viņa vajag izlaist vīrieti no savas kontroles. Ja vīrs aiziet, tad tātad viņai nemaz nebija attiecības, bet bija tikai sekss.

Ja uzmanību pievērš vīrietis, kas sievietei pirmajā brīdī ārēji nepatīk, vienalga ir vērts ar viņu iepazīties nedaudz tuvāk, aiziet uz pāris randiņiem, jo var izrādīties, ka tas ir labs kandidāts.

Ja vīrietim nav mājas, tad viņam trūkst būtiska iespēja piedāvāt sievai normālu ģimenes dzīvi.

Sievietei jāizvēlas tādu vīru, kurai viņa būs spējīga būt visu dzīvi uzticīga, neatkarīgi no tā kā viņš uzvedīsies. Ja viņa sāk šaubīties par to, tas nozīmē, ka viņa pirms kāzām nav pienācīgi izvērtējusi izvēli.

Nav labāk padomdevēja partnera izvēlē kā vecāki.

Kad sieviete izvēlas vīru, viņai regulāri jāpārrunā attiecības ar savām draudzenēm, tā viņa iegūs spēju labāk saprast un pareizi izvērtēt vīrieti.

Ja sieviete ne ar vienu nekonsultējas viņa nonāk savu ilūziju varā, un saskata partnerī to ko vēlas saskatīt, nevis to kas patiesībā ir.

Sieviete nekādā gadījumā nedrīkst izdarīt izvēli balstoties vien tikai uz savu spriedumu.

Pasaulē paliek arvien mazāk atbildīgu vīriešu, un līdz ar to sievietes paliek bez aizsardzības, tā rezultātā sievietes būs pakļautas seksuālai agresijai.

Tradicionālie mūsdienu psihologi nezin ieteikt kā pareizi izturēties laulībā, prakse rāda jo vairāk ģimenes psihologu, jo sliktāk viss paliek.

Vislabākais kā pārbaudīt vīrieti ir vērot kā viņš izturas ekstremālās situācijās.

Kafejnīcā, ja vīrietis visu laiku kaut ko runā, liela sevi, bet neinteresējas par viņu, tad tāds viņai nederēs par vīru.

Iespēju atrast sev partneri mums dod Dievs, mēs paši to nevaram. Bieži gadās, ka ir skaista sieviete, bet nevar apprecēties, viņa var ātri iepazīties, dabūt seksu, bet apprecēties nevar, jo Dievs nedod tādu iespēju.