Var ziedot citiem savu naudu, mantas, vai savu laiku un darbu.
Ziedojums cilvēkam var dot labumu, bet var dot arī negatīvu efektu gan ziedotājam, gan ziedojuma saņēmējam. Lai ziedojums dotu pozitīvu efektu ir jāzina kā pareizi ziedot.
Ziedojums tikai tad ir reāls ziedojums, ja tas ir samērojams ar iespējām, piemēram, ja turīgs cilvēks ziedo dažus centus, tas ir tikai pašapmāns, ka esam kādam palīdzējuši. Vēdās iesaka ziedot apmēram 10% no saviem ienākumiem.
Vislabāk ir ziedot labiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtā situācijā. Jo augstāka tā cilvēka garīgā attīstība, jo pozitīvāku efektu ziedojums dod.
Ziedojot tādiem cilvēkiem, kam Dievs nav vēlējis kaut ko saņemt, var iegūt sev problēmas. Piemēra, ja iedod naudu bezpajumtniekam alkoholiķim, un tas par to naudu piedzerās un sakaujas, tad negatīvo karmu par šo darbību saņems arī ziedotājs, jo viņš ir veicināja šos notikumus.
Ja ir iespējas palīdzēt vienam ļoti slimam bērnam vai arī desmit veseliem bērniem, tad labāk izvēlēties iespēju palīdzēt desmit veseliem bērniem. jo tam smagi slimajam ir ļoti liela sliktā karma, un maz ticams, ka materiāla palīdzība likvidēs šo viņa karmu. To arī pierāda labdarības organizāciju naudas vākšana internetā, piemēram, lai veiktu ļoti dārgas vēža operācijas ārzemēs, kas parasti vienalga beidzas ar cilvēka nāvi. Rezultātā ieguvēji ir tikai ārzemju ārsti, un ziedojums reāli nav sasniedzis mērķi.