Vīrišķība

Vēdas saka, ka galvenās īpašības, kurām jābūt vīrietim ir:

Atbildība:

  • Vienmēr izpildīt savus solījumus, jebkurā situācijā, arī tad, ja kādu objektīvu apstākļu dēļ kaut kas nav izdevies. Ja ir dots solījums, tad vīrietim jāieliek visu savu enerģiju, lai doto solījumu izpildītu.

Rūpes:

  • Katru dienu izrādīt uzmanību savai sievai. Kaut vai ar vismazāko sīkumu- acu skatu, pieskārienu, apskāvienu, labu vārdu, taču regulāri. Viņa jums būs ļoti pateicīga, jo jutīsies pamanīta un mīlēta.
  • Vīrs, kas ir ģimenes galva, vadot ģimenes lietas, iegūst 1/6 daļu no karmas, ko iegūst katrs no viņa ģimenes locekļiem. Par katru savas ģimenes locekļa grēku, ģimenes galvai būs jāatbild.
  • Gatavība ziedoties, askētisma noskaņojums, gatavība ziedot savu egoismu, atzīt ka es neesmu varonis un visspēcīgs, ka man vajadzīga palīdzību no draugiem un Dieva.

Pacietība

Pārliecinātība:

  • Ja vīrietis ir pārliecināts par to, ko viņš dara, tas vienmēr dod sievietei sajūtu, ka viss ir kārtībā. Vīrietim jāpaļaujas uz Dievu, tikai tas palīdzēs saglabāt mieru, klusēt, nešaubīties un iet uz savu mērķi. Nevajag lūgt palīdzību sievietei, ne arī emocionāli stāstīt viņai par esošajām grūtībām. Vīrietim vienmēr jābūt plānam, ko un kā darīt un iepriekš izdomātam rezerves plānam, ko darīt tad, ja neizdosies izdomātais plāns.

Mierīgums (Nosvērtība):

  • Vīrieša prātam jābūt mierīgam. Ja vīrieša prāts ir nemierīgs, tad vīrietis nebūs spējīgs neko lielu sasniegt. Vienmēr saglabāt mieru, lai cik arī negaidīti pagriežas dzīves notikumi. Nekad nevajag sūdzēties sievietei, vislabāk viņu par problēmām vispār neinformēt, bet pašam tikt galā ar grūtībām.

Vīrišķība izpaužas kā optimisms, iedvesma, skaidrs redzējums, līderība, garīgais atbalsts, spēks, cerība, pārliecība, neatkarība, garantija, aizsardzība, vadošais princips.

Mūsdienās daudzas sievietes uzskata, ka īsts vīrietis ir tas, kas spēj daudz nodarboties ar seksu, savukārt vēdiskajā izpratnē uzskata, ka tikai tas, kas spēj uzvarēt savu tieksmi pēc seksa, ir īsts vīrietis.

Tas, kurš savu enerģiju pārlieku koncentrē uz seksu, tas nespēj neko lielu sasniegt citās jomās. Tas, kurš savu enerģiju koncentrē uz citām jomām, tas, savukārt, nav tik varens seksā.

Vīrišķīgs vīrietis ir kārtīgs un apzinīgs, tam nerūp viņa ārējais izskats, tam ir maz emociju.  Sadzīvē tas vairāk koncentrējas uz darbu. Pastāvot kārdinājumam no citu sieviešu puses, tas spēj savaldīt savas kaisles, sievas dēļ viņš nepārkāps savus principus un likumus. Bet tādu vīriešu mūsdienās ir ļoti maz.

Sievišķīgs vīrietis ir ļoti emocionāls. Tas māk skaisti teikt komplimentus un runāt romantiskas muļķības, kas sievietēm sākumā ļoti patīk. Parasti tie moderni ģērbjas, kopj savu ārējo izskatu, izteikti pumpē muskuļus, lai izskatītos pievilcīgāki. Ieraugot skaistu sievieti, tas iedegas kaislē un emocijas tam aptumšo saprāu. Viņš vairs nespēj kontrolēt savu uzvedību un kā apmāts skrien pakaļ kārdinājumam, lai ātrāk to ievilktu gultā. Tā kā emocijas tajā brīdī ir spēcīgākas par saprātu, tad apzinīgums uz laiku aizmirstas. Cieņa pret sievu ir ļoti augsta atbildība, kas tādam vīrietim nav pa spēkam.

Vīrietis, kas izšķiež savu seksa enerģiju zaudējot sēklu (un mainot partneres), arvien vairāk zaudē savas vīrišķīgās īpašības, kļūst vājš un pamazām zaudē saprātu. Brīvā seksa rezultātā vīrieša saprāts un psihiskā enerģija zūd.

Sievietei, kas gatavojos precēties ar sievišķīgu vīrieti, ir jābūt gatavai uz to, ka šis vīrietis var būt viņai neuzticīgs, neaizsargās viņu un arī neko lielu nesasniegs savā profesionālajā karjerā.

Vīrieša skaistums un spēks ir darbībā.

Ja vīrietis būs strādīgs darbā un labi pelnīs, tad jāsamierinās ar to, ka viņš retāk būs mājās. Ja vīrietis būs vienmēr blakus, palīdzēs mājas darbos, tad viņam var rasties problēmas ar savu profesionālo darbu un ģimenei būs mazāk ienākumu.

Ja vīrs ir nopietns, tad sieva dabiski pakļaujas viņam un sāk cienīt savu vīru.

Ja sievietē ir nemiers, tas nozīmē, ka viņai nav vīrietis, kam viņa var uzticēties. Sievietes mierīgums dod pārliecību vīrietim. Savukārt tad, ja vīrietis jūtas pārliecināts par sevi, tad tas spēj labāk koncentrēties, lai pieņemtu izšķirošus lēmumus, kas savukārt atkal dod miera sajūtu sievietei.

Vīrietim vajag censties būt izlēmīgam.

Ja vīrietis kaut ko izlemj un par to paziņo sievai, tad viņš nedrīkst savu lēmumu bez nopietna iemesla mainīt, jo sieviete, kad pieņem vīrieša nolemto, uz to gatavojas un viņai ir grūti pēc tam pārslēgties.

Vīrietim jāapzinās, ka sieviete ir emocionāla. Lai arī vīrietim ir grūti paciest sievietes kaprīzes, viņam jācenšas, jo tā izpaužas vīrieša spēks- tās paciest un pieņemt.

Sieviete ir jūtīga, viņa dzīvoklī pamana pat mazu puteklīti, par to viņai nevajag pārmest. Vīrietis nepamana pat to, ka mēbeles nomainītas, par to viņam nedrīkst pārmest. Mēs esam atšķirīgi.

Vīram ir jādot iedvesma savai sievai, jābūt optimisma pilnam, kaut arī viņam galīgi neveicās.

Ar sievu jārunā tikai labestīgi vārdi. Skaņa, vārdi, mantras ir visa pamatā. Lamu vārdi, apvainojumi un pārmetumi sagrauj otru cilvēku. Ar tādiem cilvēkiem, kas rupji runā, nav ieteicams uzturēt tuvas attiecības, jo tādas attiecības ne tikai destruktīvi un graujoši ietekmēs abu partneru psihi, bet arī viņu bērnu psihi.

Ja mēs kādu cilvēku slavējam, tad šis cilvēks iegūst labākas īpašības. Ja mēs slavējam viens otru, tad tā mēs viens otrā radām un vairojam labās īpašības. Ir ļoti svarīgi apzināties, ka caur vārdiem cilvēki viens otru paceļ augstākā līmenī, tādā, kādu grūti panākt ar citām metodēm.

Ja laulātie “noskaidro” attiecības, ar to attiecības tikai pasliktinās. Mums katram pašam ir jācenšas kļūt labākam nevis uzstādīt noteikumus otram.

Ja sieviete stāsta par savām iepriekšējām attiecībām, tas nozīmē, ka viņa viņam ļoti uzticas. Ja vīrietis stāsta sievietei par savām iepriekšējām attiecībām, tas nozīmē, ka viņš viņu neciena.

Labs vīrs ir tāds, kurš mierīgi, bez stresa spēj pieņemt sievu un viņas kaprīzes.

Ja vīrietim nav sievas, viņš atnāk mājās un, nesaņēmis mieru neatbrīvojas, tā pamazām zaudē savas darbaspējas.

Kad vīrietis kļūst ģimenes galva, tēvs, viņš kļūst par guru ģimenei.

Sieviete ir ģimenes jūtas un prāts, vīrietis ir ģimenes saprāts.

Vīrietis, kas pakļaujas savai sievai, ir līdzīgs dresētam suņukam, kas dejo pēc sievas stabules. Tāds vīrietis dzīvo kā sieviete, saimnieko pa mājām, audzina bērnus, kļūst par sievietes parodiju.

Ja vīrietis ir dzērājs un degradējies, un sieviete aiz žēluma dzīvo kopā ar viņu, tad viņa neko labu ar to viņam nedara, tieši otrādi- viņa ļauj vīrietim tālāk degradēties, jo šādā situācijā vīrietim nav motivācijas mainīties. Sieviete lēnām degradē arī savu dzīvi. Taču, ja viņa pametīs šo dzērāju, tikai tad viņam būs spēcīga motivācija mainīties.

Ja abi jūtas laulībā nelaimīgi, tad vajag kaut ko mainīt. Ja ilgstoši pieliekot maksimāli daudz pūļu pāris redz, ka nav iespējams mainīties, tad jāšķiras. Nav ieteicams uzturēt attiecības bez perspektīvas un sagraut sevi. Aplami domāt, ka partneris bez jums nespēs dzīvot. Dievs par visiem rūpējas.