Vīrieša aizsardzība

Kā cietokšņa komandierim nav grūti atvairīt visus ienaidnieku uzbrukumus, tā arī vīrietim, kurš atrodas sievas aizsardzībā, nav grūti atvairīt savu jūtu uzbrukumus, pret kurām citi cilvēki ir bezspēcīgi.

Neviens nespēj  pilnībā pretoties seksuālajām tieksmēm, viņš ir neaizsargāts pret tām. Seksuālā kaisle ir tik spēcīga, ka tā pat gudro spēj padarīt par muļķi un apņēmīgu cilvēku novērst no mērķa. Seksuālo vēlmju ietekmē cilvēks var mainīt savus mērķus un intereses, aizmirstot cēlos motīvus, iznīcināt morāli un ētiku, rezultātā pilnībā iznīcināt savu dzīvi.

Vīrietis, kuram mājās ir laba sieva, spēs viegli savaldīt savas jūtas, lai nekļūtu par seksuālās iekāres upuri, netraucēs sabiedrības kārtību un neradīs apkārtējos spriedzi pavedinot gan neprecētas, gan precētas sievietes.

Tikai tas, kam ir mājās laba sieva, varēs pretoties jūtu vilinājumam dzīvot netikumīgu dzīvi. Vienīgais izņēmums ir kvalificēti mūki, kas dzīvo stingru garīgo dzīvi, kā paklausīgi studenti pieredzējuša garīgā skolotāja vadībā.