Kā audzināt vīru

Gudra sieviete ir spējīga no slikta vīra izveidot varoni, bet dumja sieviete no varoņa izveidos muļķi. Kāds ir vīrs, tas ir atkarīgs no sievietes.

Sieviete rada atmosfēru mājā. Ja tā būs labestīga, tad vīrs nedzers un nekrāps sievu, viņam būs kauns.

Sievietei raksturīgi saskatīt vīrā negatīvās rakstura īpašības, bet neievērot pozitīvās. Sievietes svētais uzdevums ir darīt tieši otrādi, saskatīt pozitīvās un neievērot negatīvās īpašības. Patiesībā, ja vīrietis izpauž savas negatīvās īpašības, tā ir daļēji sievas vaina, jo tā, kā sieva izturēsies pret viņu, tādas īpašības arī vīrā izpaudīsies.

Kā uzlabot savu vīru –  Sieviete ņem un apraksta visas viņa sliktās rakstura īpašības, tad visas labās rakstura īpašības. Tad viņa apņemas visas viņa sliktās īpašības aizmirst, bet labās regulāri atcerēties un akcentēt, tāda veidā visas viņa labās īpašības pastiprināsies un viņa sliktās īpašības vājināsies.

Ja sieviete ļoti mīl savu vīru, tad sākumā var gadīties, ka vīrs paliek nekaunīgs, tad sievietei nedaudz jāpiebremzē sava mīlestība, jānorobežojas. Vīrs redzēdams ka mīlestība pazūd, centīsies to atgūt, un tā viņš reāli tiks audzināts.

Kā sievietei ietekmēt vīrieti:

  • Vajag uzdot uzvedinošus jautājumus. Ja sieviete kaut ko vēlas, tad viņai vajag uzdod vīram jautājumu, it kā lai pakonsultētos kā atrisināt savu problēmu. Ja vīrietis ieteiks kaut ko nopirkt, tad pajautāt kur dabūt naudu. Neviens vīrietis negribēs, lai sieva aizņemas naudu no kāda cita. Nevajag gaidīt, ka vīrietis uzreiz nereaģēs, vajag dot viņam laiku pārdomām. Ja vīrietis atbild uz jautājumu ar padomu, tad nevajag viņu pārtraukt.
  • Ja sievietei kaut kas patīk, kur viņu aizved, viņai jāsaka, ka tas patika. Ja nepatīk, nevajag to izrādīt, jo tad vīrietis var nolemt viņu vispār nekur vairāk nevest.
  • Ja sieviete kaut ko saka, tad to dara apmēram tā :” man liekas ka ir tā, bet es vispār no tā maz saprotu”. Tādejādi sieva parāda vīram savu redzējumu, bet neuzspiež to. Tādu padomu vīrietis vēl varētu pieņemt nezaudējot savu pašcieņu.
  • Sievai nekad nevajag parādīt, ka viņa zina vairāk, nevajag uzspiest savu taisnību. Cīnīties ar vīru ir muļķība. Kaut arī sieva bieži ir apķērīgāka par vīru, vīrs ir tikai fiziski spēcīgāks. Vīrs, tad vai nu paklusēs un pieņems viņas viedokli, bet sirdī paliks rēta, un viņš jau sāks lūkoties pēc citas sievas.
  • Sieva nekad nedrīkst izteikt kategoriskus spriedumus, tas ir tā un punkts. Ja sieva pēc tam saka : “nu redzi, bet es taču teicu, man bija taisnība”. Labāk lai vīrietis izdara pa savam, vīram vajag dot iespēju kļūdīties. Sievai ir jāsaprot, ka viņa pati arī nav ideāla un tāpat var kļūdieties. Nekad nedrīkst diskreditēt tos, kas mūs aizsargā.
  • Nekad nevajag salīdzināt savu vīru ar citiem, it īpaši tiem, kas ir kaut kādā ziņā pārāki. Vīriešiem vispār ļoti nepatīk, ka viņus vērtē salīdzinot.

Ar runāšanu, pārmetumiem un  kritizēšanu sieva savu vīru nekad neizmainīs, tikai sabojās attiecības. Ja sieviete grib vīru izmainīt, viņai ir jārada tādi apstākļi, ka vīrs pats grib, ka viņam ir izdevīgi mainīties tā kā viņa to vēlētos.

Sievietei ir jālūdz ( nevis jāpieprasa) vīra palīdzību, ja darbs ir grūts. Ja sieviete izdomā sev devīzi “es pati visu varu”, tad viņai arī vajadzēs visu dzīvē darīt pašai.

Ja sievietei kaut ko vajag palīdzēt, tad sieviete nedrīkst vīrietim dot konkrētas norādes kā to  izdarīt, viņai ir jāsaka tikai to, ko viņai vajag, piem. man vajag salabot mašīnu, ļaut lai vīrietis pats visu izdomā, kā to vislabāk izdarīt.

Sievai vajag par visu pateikties vīram. Ja vīram nesaka paldies un neslavē, tad viņš ātri zaudē interesi kaut ko darīt.

Vīrs visaugstāk vērtē to, ja sieva izrāda cieņu un klausa viņam. Tādas sievas labā vīrs ir gatavs daudz ko izdarīt. Sievietei jābūt diplomātei, vismaz ārēji viņai ir jāizrāda ka viņa klausa vīram..

Ja vīrietis dara muļķības, sieviete var nepiekrist viņam un stingri ieturēt savu pozīciju, bet to jādara taktiski, tā lai vīru neaizvainotu. Vislabāk savu neapmierinātību izteikt pakārtotā formā sevi pasniedzot kā cietēju, piemēram : “Es esmu tāda muļķe, es nespēju tevi saprast, tev vajadzēja labāku sievu”.

Sievietei ir jāmāk visu mūžu ieturēt nelielu distanci, lai noturētu viru pie sevis.