Sievietes ārējais skaistums

Sievietes skaistums ir Dieva dots, un ir svarīgi šo skaistumu pareizi pielietot, ar to vajag apmierināt sava vīra un tuvāko vēlmes, bet nedrīkst radīt trauksmi sabiedrībā, staigāt atkailināta, izsaucot nevajadzīgu seksuālu uzbudinājumu apkārtējos vīriešos.

Jo vairāk sievietei ir bijuši seksuāli kontakti, jo neglītāka viņa paliek, jo mazāk vīriešu viņai pievērš uzmanību.

Sievietei ir svarīgi pašai sajusties skaistai.

Sieviete no skaistumkopšanas salona procedūrām un kosmētikas nekļūst skaista vīrieša acīs, vīrietis šo skaistumu nesaprot. Pieklājības pēc visi vīrieši teiks ka patīk, bet sirdī domās savādāk.

Sievietei nedrīkst rādīt vīram kā viņa kopj savu skaistumu.

Ārējā skaistumkopšana ir neglītuma aizsmērēšana ar špakteli, nevis skaistuma radīšana.

Sieviete kļūst skaista no iekšējā miera, no tā, ka viņu aprūpē un izsaka komplimentus.

Sievietei nav ieteicams speciāli badoties, lai novājētu, vienai pašai uzņemties novājēšanās diētas, jo tā viņa var nodarīt savai veselībai lielu kaitējumu. Nedabīga badošanās rada patstāvīgu bada sajūtu, kas savukārt noved pie pastiprinātas ēšanas un sekojošas vēl vairāk aptaukošanās. Lai novājētu vienkārši vajag ēst pareizi, tas ir saskaņā ar ajurvēdu.

Sievietes apģērbam ir jābūt skaistam, bet ne izlecošam, lai tas nerada satraukumu apkārtējos. Sieviete nedrīkst izstādīt apskatei savu seksualitāti un enerģētiskos punktus, jo, ja sveši cilvēki redz šos punktus, piem. naba, krūtis, kakla rajons, šie skatieni apgāna sievieti, un sieviete zaudē savu sievišķo enerģiju no smalkā ķermeņa, tas ir iemesls kāpēc daudzās tradīcijās sievietes staigā ļoti slēgtos apģērbos.

Sievietes apģērba forma. Noteikti vajag atteikties no biksēm, jānēsā gari svārki. Nelabvēlīgas formas ir svārki-tulpes veidā ar sašaurinājumu apakšdaļā, jābūt atvērtam pret zemi, jo sievišķo enerģiju saņem  no zemes, enerģētiski vislabākais siluets ir „smilšu pulkstenis”, ar sašaurinājumu viduklī.

Taisnstūra siluets harmonizē iekšējos orgānus, trapece palielina sievišķību un maigumu, trīsstūris ar aso galu uz leju palielina vīrišķību. Klasiskais stils dod stabilitāti, modernais nozīmē brīvus uzskatus, sportiskais – egoists, grib būt visur uzvarētājs, citus nepieņem, vampīriskais – kaisle, agresivitāte, dzīvnieciskums, laucinieciskais – sieviete draudzīga, sabiedriska, austrumu stils – ļauj izpaust sievišķību.

Sievietes apģērba raksti – vajag izvairīties no asām formām, abstraktiem rakstiem, pārāk spilgtām un kontrastainām krāsām.

Svītraini, rūtaini, raksti ar lauztām līnijām negatīvi ietekmē, nēsātāju, apkārtējie sliktāk izturēsies, nepieņems viņu. Kontrastainas svītras sagraiza enerģētisko lauku. Tautiskie raksti dod pozitīvu enerģētiku.

Garderobē vajadzētu būt dažādu krāsu apģērbiem, lai varētu apģērbu un rotas izvēlēties saskaņā ar nedēļas dienu:

Pirmdienā – jaunas drēbes, sudrabs, pienbalts, krēmkrāsas, zaļš, pērles, kristāli, bronza, sudrabs;

Otrdienā – sarkana un rozā, korāļi, zelts, varš;

Trešdiena – zaļš, zili-zaļš, smaragds, misiņš;

Ceturtdiena –dzeltens, indigo, violets, topāzs, zelts;

Piektdiena – spilgti balts, gaiši zils, raibs, puķains, dimants, sudrabs;

Sestdiena –tumši zils, melns, tumši brūns, vecs apģērbs, safīrs, dzelzs;

Svētdiena – sarkans, dzeltens, oranžs, rubīns, zelts, varš.

Sievietei noteikt jāvalkā dažādas rotaslietas. Vīra pienākums ir dāvināt sievietei rotaslietas.

Apavi arī liecina par sievietes apziņu. Spici purngali nozīmē mērķtiecību, uzstājību uz savu mērķu sasniegšanu, uzbāzību. Jo platāks papēdis, jo pārliecinošāk jūtas. Melni apavi pamatīgums, balti – sieviete nesajūt atbalstu dzīvē.

Sievietes frizūra

Ar frizūru var regulēt ietekmi no kosmosa. Jo garāki mati jo vairāk enerģijas uztver. Sievietēm vajag vairāk enerģijas, spēkam, intuīcijai, lai labāk varētu saprast situāciju. Gari mati palielina mistiskās spējas.

Sievietes matiem labāk jābūt gariem, jo matos ir sievišķā enerģija un intuīcija, ja rūpējas par matiem, tad paliek mazāk problēmas dzīvē. Sieviete ar īsiem matiem nespēj uztvert tik labi informāciju. Matu galus regulāri jāapgriež augošā mēnesī. Ja dzīvē pozitīvs periods, tad var matus negriezt, bet ja negatīvs tad labāk apgriezt.

Īsi mati palielina vīrišķo enerģiju, bet dod iespēju labāk koncentrēties. Īsi mati sievietei atsedz svarīgos punktus uz kakla, kas padara to viegli ietekmējamu, ievainojamu no svešiem skatieniem.

Sievietei īsi apgriezti mati samazina sievišķību, bet pastiprina vēlmi pēc seksa, zirgaste palielina pašcieņu, bize – nomierina, stabilizē nervu sistēmu.

Nedrīkst veidot „poniju”, pierei jābūt atvērtai, ja aizsedz pieri ar matiem, un tad laimes dieviete novēršas.

Mati ir antenas, tiem jābūt savāktiem, sapītiem, nedrīkst staigāt ar izlaistiem matiem, tā sieviete sevi aizsargā. Ar izlaistiem matiem sieviete kļūst neaizsargāta, to vieglāk apmānīt, un manipulēt ar viņu, un tāpēc sievietes ar izlaistiem matiem vairāk piesaista seksu gribošus vīriešus. Ar izlaistiem matiem sieviete ieteicams staigāt tikai savās mājās, bet izejot uz ielas matus ir jāsapin vai vismaz jāsaņem kopā. Kad sievietei ir izlaist mati, tad viņas seksuālā enerģija izplatās visapkārt, ja mati ir sasieti tad tā saglabājas.

Svarīgi izvēlēties frizieri, jāiet pie sava dzimuma friziera, vēlams vecāka,  pretējā dzimuma frizieris slikti enerģētiski ietekmi. Vēlams lai frizieris būtu garīgi attīstīts, dzīvespriecīgs, mierīgs, pazemīgs.

 

Sieviete un kosmētika

Sievietes savas acis var viegli akcentēt un neuzkrītoši tās iekrāsojot. Nedrīkst iekrāsot acu plakstiņus un ap acīm nedabiskos toņos, jo dabiski šādas krāsainas acis ir slimības pazīme. Vīrietis redzot sievieti ar krāsotām acīm zemapziņā, pašam to nepiedomājot, uztver to kā slimu.

Sievietes ādas aprūpē svarīgi mazgājoties minimāli izmantot sintētiskās ziepes un šampūnus, bet vajag eļļoties ar dabiskajām eļļām.

Gari nagi – palielina tumsonību, ļaunumu. Raganām bija gari nagi, viņas tos speciāli audzēja, lai varētu nodarboties ar melno maģiju.

Gēla nagi – ļoti kaitīgi, pasliktina veselību, lēna pašnāvība.

Krāsoti nagi – nagus pieņemams krāsot tika rozā un sarkanos toņos, bet nekādā gadījumā ne tumšos, jo pārējās krāsas pasliktina veselību. Vēlams krāsot nagus vienādā krāsā ar lūpām. Nagi krāsai jābūt dabīgai, nedabīgās krāsas rada slimīgumu.

Sievietes skaistas dara arī smarža. Ir jālieto ēteriskās eļļas, tās pozitīvi ietekmē sievietes auru. Sintētiskajās smaržās ir alkohols, tas pievelk visādus garus, tie izsauc negatīvas emocijas, strīdus, un tās satur daudz visādas ķīmiskas vielas, kas pastiprina tumsonību.

Sievišķību pastiprina sekojošas smaržas: sandala eļļa, gardēnija, lilija, ilang-ilang, lavanda, roze, jasmīns (katrai sievietei jāizvēlas individuāli, kas tai labāk patīk).