Saderināšanās

Saderināšanās galvenokārt nākamajiem laulātajiem kalpo kā pārdomu brīdis, kura laikā viņi var labāk iepazīt viens otru, saprast, kā tas būs, kad viņus jau saistīs laulību saites.

Savus principus ģimenē abiem jāpasaka jau ilgi pirms laulībām. Ļoti iespējams, ka tā rezultātā laulības izpaliks un nebūs vilšanās.

Nākamo sievu/ vīru noteikti vajag iepazīstināt ar vecākiem un noskaidrot viņu viedokli. Šis ir ļoti svarīgs moments, savu vecāku viedoklis jāuztver ļoti nopietni, pat ja vecāki nav sevišķi inteliģenti, jo vecāki ļoti labi pazīst savu bērnu, un vēl viņam tikai labu. Vecākiem sirds un viņu pašu pieredze saka priekšā, kas ir bērnam noderīga, jo abiem ir līdzīga karma, un līdzīgas problēmas.

Katrs cilvēks kaut ko sagaida no laulības, un to ir noteikti jāizrunā pirms kāzām, jo ļoti iespējams, ka otrs to nemaz netaisās mums dot.

Vislabāk ir rūpīgi pārdomāt visu ko gribētu sagaidīt no partnera laulībā, tad katrs uzraksta savu vēlmju sarakstu un pēc tam abi to pārrunā un izanalizē viens otra vēlmes un iespējas. Pēc tam lai  pārbaudītu vai otrs cilvēks to ir gatavs dot, vajag pārbaudes periodu.

Jo ārēji skaistāka ir sieviete, jo vairāk pašpārliecināta parast tā ir, jo vairāk viņa būs prasīgāka pret vīrieti, pieprasīs vairāk uzmanības, būs kaprīzāka, un darīs to kas viņai pašai patīk. Neglītākas sievietes vairāk cenšas, lai saglabātu attiecības, un nav tik prasīgas attiecībās.

Sievietei saprāts viegls, elastīgs, vīrietim ļoti inerts, lēni mainās. Nevajag cerēt, ka vīrs pēc kāzām izmainīsies, kļūs labāks.

Ja jau saderināšanās fāzē rodas strīdi un problēmas, tad tas nozīmē, ka vēlāk to būs vēl vairāk. Jo ciešākas izveidosies attiecības, jo sāpīgākas paliks nesaskaņas.

Ģimenes dzīvē, ar laiku, kad attiecības paliek ļoti tuvas, viens otru redz ļoti smalki, tad visas partnera negatīvās īpašības un trūkumi kļūst ļoti labi redzami, un tāpēc attiecības strauji pasliktinās.

Ģimenes dzīvi nedrīkst veidot balstoties uz emocijām. Ja laulātie precas tikai tāpēc, ka mīl viens otru, vienīgā motivācija ir sekss, par pārējo nedomā. Princips – kā būs, tā būs, tā ir tumsonība, tāda ģimene ātri izjuks, jo seksuālā tieksme ātri pazudīs un sāksies konflikti.

Kad vīrietis iepazīstas tuvāk ar sievieti, kad viņš redz kāda ir viņas uzvedība, kā viņa runā, kāda ir viņas attieksme pret apkārtējiem, kādi trūkumi, tad vīrietis pamazām sāk saprast ar kādām problēmām viņam būs jāsaskaras, ja apprecēs viņu, un tas bieži viņu attur no laulībām.

Jo ilgāk viens otru vēro, jo vairāk problēmu saskata, jo mazāka paliek varbūtība ka apprecēsies.

Sievietei sākumā pēc saderināšanās jābūt labvēlīgai, bet stingrai, tikai pēc laulībām viņa var palikt pavisam maiga.