Attiecības ar bērnu

Pienākums pareizi izaudzināt bērnu ir jāstāda augstāk par mīlestību pret bērnu, nedrīkst bērnu lutināt, nedrīkst viņam pieķerties, dancot pēc bērna stabules, izpildot bērna iegribas.

Ja bērns neredz ģimenē attiecības starp vīru un sievu, viņš dzīvē nemācēs sadzīvot ar savu sievu/vīru, jo šo māku bērns apgūst skatoties uz vecākiem, tā pati par sevi neiedzimst.

Vecāki nedrīkst izrādīt savas emocijas attiecībās ar bērniem.

Pret bērnu izturēties tikai ar labu nedrīkst, ir jābūt stingrībai. Ja vecāks nespēj būt stingrs bērna audzināšanā, tas nozīmē, ka viņi ir atkarīgs no bērna, grib baudīt bērnu.

Ja nav stingrības audzināšanā, bērnam neveidojas saprāts.

Parasti meitenes neapzināti vairāk pieķeras tēvam, bet dēli mātei. No tā jāizvairās, tēvam ir jāatdod meitas audzināšanu mātei un mātei jāuztic dēla audzināšanā galveno lomu tēvam. Sadzīvē vecākiem jāizvairās no fiziska kontakta ar pretējā dzimuma bērniem.

Pareiza bērna attieksme pret mantām ir tāda –  tās visas nav tavas, tās visas pieder Dievam.

Ja nav tēva, dēls jāsūta vismaz kaut kur trenēties, pie kāda vīrieša. Nekad nedrīkst aizmuguriski kritizēt šo vīrieti, kas kaut kā audzina dēlu, nedrīkst graut viņa autoritāti.

 

Vecvecāki

Mazbērni uzliek pienākumus visiem, arī vecvecākiem.

Vecvecākiem ir jārūpējas par bērniem, ja viņi to nedara, tādā veidā iemanto sliktu karmu, kas rezultātā izpaudīsies tā, ka viņiem pašiem nākošajā dzīvē arī būs vecvecāki, kuri par viņiem neliksies ne zinis.

Astroloģiski vislielākā ietekme un visciešākās saites saista tieši bērnus ar  vecvecākiem. Valstīs ar dabiskāku sabiedrības uzbūvi, kā piem. Indijā, tā arī reāli notiek, tur parasti bērnus audzina vecvecāki, kamēr vecāki aizņemti darbos.

Ja vecvecāki, cilvēkiem, kam tas ir Dieva dots pienākums, bērnus neaudzina, un vecākiem arī ir aizņemti un nav laika pievērsties bērnam, tad tos audzina iela, kas ir daudzreiz sliktāk.

Vecvecāki parasti izlaiž, lutina bērnu, visi Jūsu plāni pareizi audzināt bērnu var tikt sagrauti, bet tomēr nedrīkst nodalīt bērnus no vecvecākiem.

Vecvecākiem ir jāpasaka – ģimenē mums ir tāda kārtība, ja jūs esat gatavi to pieņemt tad mēs jums dosim bērnu.

 

Bērnu precēšanās un attieksme pret nākamo bērna ģimeni

Tēvam ir jāpiemeklē vīrs meitai, bet māte piemeklē sievu dēlam.

Vecāku egoisms neļauj saskatīt, ka bērns ir personība, un var ar laiku pat kļūt gudrāks par vecākiem, tomēr bērns nekādā gadījumā nedrīkst vecākiem kaut ko aizrādīt.

Ja māte liek bērnu par pasaules centru un pakārto savu dzīvi viņam, tad bērns to redzot sāk pats sevi uzskatīt par pasaules centru, kļūst par lielu egoistu. Bet tad tas ir droši, ka bērns būs nepateicīgs un nerūpēsies par vecākiem, jo egoisti vienmēr ir nepateicīgi.