Sievietes seksualitātes izrādīšana

Sievietei savu seju ir jārāda priekš tiem cilvēkiem, kas grib ar viņu iepazīties kā ar cilvēku, bet  ja viņa atklāj ķermeni, tad tas ir lai piesaistītu seksam, tad viņa piesaistīs tikai seksa kāros vīriešus, un viņai būs grūti atrast normālu vīrieti.

Meitenes, kas ir kaislē, tās mēģina izrādīt savu skaistumu, krāsojas, cenšas uzkrītoši  ģērbties, atkailina savu ķermeni. Sieviete, kas ir labestībā, tāda sieviete nezīmējas, tā samierinās ar to, ka viņu apkārtējie redzēs tādu, kāda viņa patiesībā ir.

Sievietes skaistumam ir milzīgs spēks, ko viņas pašas bieži vien neapzinās. Sieviete, kas atklāj visiem redzamu savu skaistumu un domā, ka vīrieši tā varēs palikt vienaldzīgi un mierīgi izturēties, maldās, jo vīrieši stipri satraucas un nespēj palikt vienaldzīgi.

Sieviete ir varenāka un daudz ietekmīgāka nekā vīrietis, bet sievietes saprātam piemīt liels trūkums – sieviete ir bezatbildīga par savu izskatu, par savu uzvedību, saviem vārdiem  un par savu izturēšanos.

Sieviete, kas ģērbjas izaicinoši un vaļīgi uzvedās, pati nesaprazdama sekas, ar savu rīcību  sagroza prātu apkārtējiem vīriešiem, tādejādi uzkurina vīriešos kaisli, nolaižot tos līdz dzīvnieciskam līmenim. Tā rezultātā šāds vīrietis uzbudinātā stāvoklī sāk domāt par seksu un iespējams tas pavedina viņu uz izvirtību.

Atkailinātai sievietei ienākot telpā, kur atrodas cilvēki, tad visi, gan sievietes, gan vīrieši uzreiz paliek nervozi un uzbudinās.

Tāda sieviete, kas seksuāli  iekārdina, pavedina apkārtējos vīriešus un tie vēlāk aiziet pie citām sievietēm, ir vainīga šo vīriešu pavedināšanā.

Ja sieviete staigā atkailināta, tad arī citas apkārtējās sievietes tas satrauc, viņas pārņem negatīvas sajūtas, emocionāls diskomforts un skaudība.

Tas, ka sievietes staigā atkailinātas degradē visu sabiedrību, un arī viņas pašas, un tāpēc ja sieviete šādi nepareizi rīkojas ar savu skaistumu, tad šajā vai nākošajā dzīvē Dievs to atņem.

Sievietei visu laiku jāatrodas aizsardzībā, bērnībā un jaunībā tēva, bet vēlāk vīra aizsardzībā. Jo sieviete bez aizsardzības ir kā bērns, kas nespēj atbildēt par savu rīcību attiecībās. Tāpēc ir vajadzīgs vīrietis, kas viņai neļauj neapdomīgi izrādīt nevietā savu seksualitāti. To var izrādīt tikai mājās un tikai savam vīram Agrāk sievietes pat skolās negāja, tās audzināja mājās māte un ģimene.

Ja vīrietis skatās uz atkailinātu sievieti, zemapziņā, pašam to negribot viņš ar savu zemāko čakru seksuālo kaisli domās ar to nodarbojas ar seksu, tā viņš aptraipa sievietes smalko ķermeni, it īpaši dienvidos, kur cilvēkiem ir spēcīgāka saules enerģija.