TV un internets

Skatoties TV cilvēks no ekrāna sevī ielādē noteiktu informācijas daudzumu, dažādu pēc satura, sākot no negatīvas informācijas un beidzot ar pozitīvu. Diemžēl pozitīvās informācijas TV mūsdienās ir ļoti, ļoti maz.

Regulāri pārlādējot sevi ar piesātinātas informācijas kokteili lielā daudzumā, un nedodot laiku savam prātam šo informāciju apstrādāt, pārdomāt, salikt pa plauktiem, cilvēks ar šo informāciju vienkārši saindējas. Tas ir līdzīgi kā, ja cilvēks bez pārtraukuma visu laiku ēstu visdažādākos ēdienus, neatbilstošā laikā, secībā, visu kopā un lielā daudzumā, tad neizbēgami, kaut arī tur būtu daudzi veselīgi produkti, kaut vislabākie ēdieni, vienalga viņš nonāktu slimnīcā ar diagnozi – saindēšanās ar pārtiku.

Internetā ir vērtīga informācija, bet reti kurš tur meklē šo vērtīgo informāciju. 80% no interneta trafika ir pornogrāfija un spēlītes.

Sociālie tīkli notrulina attiecības, padarot tās seklas un nevērīgas. To dalībnieki viens otru tur vērtē pēc fotogrāfijas un izliktā meteriāla, kas neatbilst cilvēka būtībai, jo tur katrs sevi cenšas parādīt par daudz labāku nekā patiesībā ir.

Fotogrāfiju internetā nedrīkst likt, jo tā ir daļa no cilvēka, daļa no viņas enerģētiskā lauka. Ja kāds skatās uz vispārējai apskatei izliktu foto, kur cilvēks smaidīgs un labi izskatās, tas viņā izraisa skaudību, kas negatīvi ietekmē foto redzamo cilvēku. Mūsdienās visi ir lieli egoisti un reti kurš izjūt prieku par sveša cilvēka laimi.

Ja sieviete izliek erotiskas bildes vai kailbildes, kas izraisa vīriešos seksuālo kaisli, tad no tā šī sievietes sajutīs dažādas problēmas, modeles parasti cieš no tādām kaitēm kā ādas izsitumi, nieze, vājums, tārpi, parazīti, un citas problēmas, jo viņas daudzi vīrieši visu laiku domās seksuāli izmanto. Tas pats notiek pludmalē, ja sieviete demonstrē savu gandrīz kailo ķermeni, seksuālo skaistumu, un daudzi vīrieši ar iekāri uz viņu skatās, tad arī radīsies tās pašas problēmas.