Dēmonu viltības

Dēmoni ir gudrāki par cilvēkiem, bet viņi ir ļauni un to mērķis ir padarīt cilvēkus par viņu vergiem. Dēmoni dzīvo starp mums, viņi var pieņemt cilvēka izskatu, tā, ka ļoti grūti pateikt vai tas ir cilvēks vai nē. Vairāki sabiedrībā pazīstami ietekmīgi cilvēki patiesībā ir dēmoni.

Dēmoni apzinās, ka tiklīdz cilvēks pievēršas Dievam, tā dēmoni zaudē varu pār to.

Dēmoni saprot, ka viņi nevar aizliegt cilvēkiem, kas tic Dievam, iet uz baznīcu vai citiem reliģiskiem pasākumiem, viņi nevienam nevar aizliegt lasīt Bībeli, Korānu, Vēdas vai citu garīgu literatūru. Tāpēc dēmoni visiem spēkiem cenšas novērst uzmanību no cilvēku kontaktiem ar Dievu, bet ticīgie visur tiek izsmieti vai parādīti negatīvā gaismā.

 

Kā dēmoni pakļauj sev ļaužu masas:

1) Nodarbinot cilvēkus ar sīkumiem, un izdomājot dažādus veidus, kā nodarbināt viņu prātu ar visādām nevajadzīgām lietām. Viņi cenšas ieaudzināt cilvēkos vēlmi pēc materiālām bagātībām un baudām. Vajag iedvest viņos vēlmi pelnīt pēc iespējas vairāk naudas, lai viņi varētu nopirkt sev mājas, automašīnas, mēbeles iekārtas un daudz dažādus priekšmetus. Vajag lai viņi pelnītu arvien vairāk naudas, lai varētu dotos uz restorāniem un kafejnīcām, dotos tūrisma braucienos un ceļojumos uz kūrortiem, pirktu dārgas, modernas drēbes, veiktu dārgus remontdarbus dzīvokļos un apgādātu tos ar modernām mēbelēm. Vajag radīt cilvēkos kārdinājumu pēc aizvien citam lietām, lai viņi visu laiku strādātu, bet ar to viņiem būtu par maz un viņi gribētu vēl un vēl tērēt, tērēt un aizņemties, ņemt ilgtermiņa kredītus, un tādējādi kļūtu atkarīgi no bankām. Un, kad viņus būs pārņēmusi kaislīga vēlme pēc materiālām vērtībām, viņi to vien domās kā iegūt vēl vairāk un vairāk naudas, un viņiem vairs nebūs vajadzīgs Dievs …

2) Sagraujot ģimenes vērtības un bērnu audzināšanu. Precētajiem pārliecinot sievas daudz strādāt darbā un vīrus – strādāt 6-7 dienas nedēļā, 10-12 stundas dienā, lai viņiem nebūtu laika nodarboties ar ģimeni un audzināt savus bērnus. Nevajag ļaut viņiem pavadīt laiku kopā ar bērniem, labāk lai viņu bērni no rīta līdz vakaram klīst apkārt un ietekmētos no citiem vienaudžiem, kas nāk no degradētām ģimenēm. Bērnudārzos un skolās atņemt audzinātājiem tiesības sodīt bērnus. Tad viņi nevienu neklausīs, nemācīsies un izaugs par sliņķiem un noziedzniekiem. Tad viņi neveidos ģimenes, bet dzīvos izlaidīgu dzīvi un lietos narkotikas.

3) Stimulējot cilvēku prātus radot pārmērīgu kaisli, nodrošinot lai viņu mājās esošie televizori un datori strādātu pastāvīgi, un viņi pavadītu pēc iespējas vairāk laika pie televizora un datora, un viņiem nebūtu laika domāt par Dievu. Vajag nodrošināt, lai katrā lielveikalā un restorānā nepārtraukti tiek atskaņota uzbudinoša mūzika. Tas iznīcinās viņu mieru, bloķēs viņu prātus un neļaus domāt par Dievu. Vajag izklāt kafejnīcās un uzgaidāmās telpās uz galdiem daudzus žurnālus un avīzes, lai cilvēki ne mirkli nedabū padomāt par dzīves jēgu. Visapkārt vajag izlikt reklāmas un piedāvāt kaut ko iegādāties, lai viņi pievērš savu uzmanību veselai jūrai reklāmas plakātu. Aizpildiet viņu e-pastus un datora monitorus ar reklāmām, bezmaksas produktu, pakalpojumu un viltus cerību piedāvājumiem.

4) Visapkārt vajag rādīt kailus ķermeņus, kas rada seksuālo iekāri. Brīvi pieejama pornogrāfija. Popularizējot seksuālās attiecības bez precēšanās, un tā saukto netradicionāļo orientāciju pasniedzot kā normu. Medijos lielākā daļa informācijas par seksu, atspoguļot slavenību un šovbiznesa pārstāvju netikumīgo dzīvi, bet nekāda informācija par tikumīgiem cilvēkiem. Lai cilvēkiem iegultos apziņā, ka netikumība ir norma. Parādiet žurnālos un televizorā un internetā smaidošas seksuāli pievilcīgas modeles, lai vīrieši sāktu domāt ka ārējais skaistums ir vissvarīgākais un kļūst neapmierināti ar savām sievām. Viņu sievas strādājot algotu darbu un skraidot pa dažādiem pasākumiem būs pārāk nogurušas, lai pievēstu uzmanību saviem vīriem un naktīs mīlētu tos. Par cik viņas nedos vīriem vajadzīgo uzmanību un mīlestību, tad vīri sāks meklēt citas. Tas ātri iznīcinās ģimenes.

5) Svētkos novēršot viņu uzmanību no ģimenes ar svētku burzmu, koncertiem un masveida pasākumiem ar piedzeršanos. Neļaujiet viņiem pabūt klusumā pie dabas, iegūt dvēseles mieru un apbrīnot Dieva radīto. Dabu vajag sagandēt, parkos un mežos kokus izcirst. Tā vietā vajag radīt izklaides parkus, stadionus, sporta pasākumus, spēles un koncertzāles.

6) Vajag nodrošināt to, lai cilvēki vienmēr būtu aizņemti, lai viņi vienmēr teiktu “Man nav laika!” Lai viņi dzīvo un strādā, paļaujoties tikai uz sevi, upurējot savu veselību un ģimenes savu vēlmju un naudas dēļ. Lai viņi domā, ka šī ir vienīgā dzīve, un tāpēc vajag paspēt gūt pēc iespējas vairāk baudas. Tad viņi bez sirdsapziņas pārmetumiem būs gatavi un nelietībām, jo domās – ka kāda gan jēga būt godīgam, ja Dieva nav. Tādus cilvēkus būs viegli vadīt un likt viņiem darīt to, ko dēmoni vēlas.