Spoki

Mūsdienās sabiedrībā valda neziņa par to, kas ir spoki, bet interese ir liela. Tomēr šī interese ir vairāk kā izklaide, daži pat speciāli apmeklē vietas, kur spokojās ar nolūku iegūt asākas emocijas. Patiesībā tā ir nopietna lieta, un var iekulties pamatīgās problēmās, dažreiz pat ar neatgriezeniskām sekām, kā piemēram smagām veselības un psihiskām problēmām un pat pašnāvībām, tāpēc labāk izvairīties no darīšanas ar tādām nezināmām lietām.

Lielākā daļa cilvēku nekad neredz spokus. Tas ir atkarīgs no konkrētās personas jutīguma, spējas uztvert smalko realitāti. Dažreiz spoki parādās radiem, no kuriem viņi nāk atvadīties neilgi pēc nāves, vai arī viņi vēlas viņiem kaut ko pateikt, galvenokārt sapnī. Spoki ir daudz un visapkārt, bet parasti cilvēki tos neredz. Tie cilvēki, kas redz spokus, baidās par to runāt, jo baidās, ka tos uzskatīs par trakiem.

Spoks ir dzīva būtne, tāpat kā cilvēks, kurai nav fiziskā ķermeņa. Viņi gaida, līdz beidzas viņu karmā noteiktais laiks, lai atkal varētu iemiesoties.

Daudzi spoki pat nezina, ka ir miruši. Ja viņi parādās kādam, viņi lielākoties vēlas pievērst sev uzmanību lai kāds viņiem palīdzētu izkļūt no viņu situācijas. Tomēr no tās nevar izkļūt, jo bieži negatīvā karma liek spokoties ilgu laiku. Mūsdienās šādu spoku skaits palielinās.

Par spoku kļūst tādi cilvēki, kuri ir piedzīvojuši vardarbīgu nāvi (ieskaitot pašnāvību), dzīvojuši ļoti nepareizi , vai ir pārāk piesaistīts savai ģimenei, dzīves vietai utt. tādi uz kādu laiku kļūst par spokiem.

Pa dienu viņi parasti atrodas citā dimensijā (bhutaloka), bet nakts laikā tie nolaižas uz zemes (daži arī pastāvīgi atrodas uz zemes) un parādās tādās vietās, kur viņi nomira vai kurām viņi ir emocionāli piesaistīti . Viņi ir ļoti aktīvi pusnaktī.

Viņi pārdzīvo lielas ciešanas tāpēc, ka bez fiziskā ķermeņa nevar pilnībā apmierināt tādas savas vēlmes kā izsalkumu, slāpes un seksa kaisli. Ja spokam patīk apreibināties, tad tas izvēlas saimnieku, kurš lieto apreibinošās vielas, ja patīk ēst, tad lielu ēdāju, bet ja sekss, tad izvirtušu cilvēku.

Saskaņā ar Garuda Purana 2.49.11. viņu dvēseles var iekļūt citos dzīvos ķermeņos, tai skaitā kukaiņos, putnos, dzīvniekos un cilvēkos. Bieži vien viņi piestiprinās dzīvā cilvēka vai dzīvnieka smalkajam ķermenim un dzīvo no viņa enerģijas kā parazīti.

Bieži spoki ir ģimenes locekļi un draugi, kā arī mājdzīvnieki. Viņi cenšas pievērst sev ģimenes locekļu vai draugu uzmanību, lai saņemtu palīdzību. Lielākoties tie parādās personai, no kuras visdrīzāk varētu sagaidīt palīdzību. Viņus nevar atvairīt ar lūgšanām utt. Dzīvu cilvēku pienākums ir palīdzēt viņiem aiziet. Dažreiz cilvēki uzskata viņus par sava veida ģimenes aizsargiem, tomēr tas nav pareizi, viņiem vajadzētu palīdzēt šiem spokiem aizbraukt.

Ja spokojas bijušie dzīvokļu / māju iedzīvotāji vai īpašnieki, kam nepatīk jaunie iemītnieki, iespējams tie vēlas, lai viņi šo mājvietu pamet.

Ja viņi ir nomiruši vardarbīgā nāvē, tad viņi pievērš sev uzmanību, lai kāds viņiem palīdzētu. Ja palīdzība nenāk ilgu laiku, tad viņi ir neapmierināti un var kļūt atriebīgi un kaitīgi. Viņiem ir negatīva karma, tāpēc viņus var atvairīt ar lūgšanām utt., bet tas nav risinājums priekš spokiem.

Spoks var atrasties gan iekšēji ( iemājojis cita cilvēka ķermenī), gan ārēji, dzīvojot mūsu dzīves telpā (mājā, dzīvoklī). Bieži vien cilvēkiem, kuri uzzina par spoku savās mājās, pirmā ideja ir pārcelties. Bet ja spoks ir pašu mirušais ģimenes loceklis, tad tas nepalīdzēs, jo viņš var sekot. Parastie spoki nav dzīvībai bīstami, bet ir bīstami, ja tie iemājo mūsu ķermenī. Spokam visvieglāk ir iemājot vāja cilvēka ķermenī, vai tad kad tas ir reibuma stāvoklī.

 

Kā noskaidrot vai mūsos ir iemājojis spoks?

– pastāvīgs nogurums un enerģijas trūkums (spoks parazitē uz cilvēka ķermeņa enerģijas)

– iekšēja spriedze, ko prāts nevar kontrolēt

– koncentrēšanās trūkums

– pašnovērtējuma trūkums, nedrošība

– pesimisms, apātija, garlaicība, bezjēdzīga laika nosišana

– negatīvas un apspiestas emocijas – depresija, fobijas, dusmas, neirozes, paškaitējums, pašnāvība

– problēmas attiecībās ar cilvēkiem

– seksuālas problēmas (hiperseksualitāte, homoseksualitāte – spoks mēģina sevi apmierināt caur citu ķermeni)

– miega traucējumi un murgi

– hroniskas galvas, kakla, muguras, plecu, roku, kāju, locītavu, vēdera, alerģiju, astmas, ekzēmas sāpes

– nespēj atrisināt problēmas, “kaut kas nesaprotams” novērš to risinājumu

– agresija

– troksnis tikai vienā ausī

– bailes no garīguma (neomulīgas un nepatīkamas sajūtas baznīcās un citās svētajās vietās, svētu personu un priekšmetu tuvumā, klausoties sakrālo mūziku, lūgšanas, mantras).

 

Kā noteikt ja spoks dzīvo jūsu mājoklī:

– mājas dzīvnieki izrāda bailes, kaut ko vēro, ko cilvēki neredz, neļauj cilvēkiem kaut kur iet vai bēg no kaut kā bez redzama iemesla

– bērni pirmsskolas vecumā runājas vai spēlējas ar neredzamām personām

– sajūtas it kā kāda klātbūtnes sajūta (it kā tiek novērots),

– caurvējš bez redzama iemesla, aukstas vietas

– priekšmetu pazaudēšana un pārvietošana uz citām vietām, mazu priekšmetu (piemēram, monētu) atrašana bez acīmredzama iemesla,

– nesaprotamas smaržas, kurām nav redzama iemesla,

– pēdas vai roku nospiedumi uz spoguļiem,

– neredzamu roku pieskāriens

– ēnas bez iemesla vai gaismas bez redzamiem avotiem,

– uz mirkli ierauga spoku, kas izskatās kā dzīvs cilvēks, kas ātri pazūd (spoku dabu var novērtēt pēc tā krāsas – balts ir pozitīvs, jo tumšāks, jo negatīvāks)

– dīvainas skaņas, piemēram, soļi, klauvēšana pie sienām, durvju zvanu zvanīšana, skaļi uzsitieni, krītošu priekšmetu skaņas, elpas skaņas, balsis (čukstēšana, izsaukšana, raudāšana, smiekli), smagu priekšmetu, piemēram, mēbeļu, kustības skaņas no tukšas, aizslēgtas istabas,

– nesaprotamas priekšmetu kustības, to krišana un pārvietošanās, durvju un logu atvēršanās un aizvēršanās,

– elektromagnētiskas parādības: pēkšņas kompasa reakcijas bez acīmredzama cēloņa (piemēram, metāla tuvuma)

– apgaismojuma ieslēgšanās un izslēgšanās, elektrisko vai elektronisko iekārtu nefunkcionēšana vai darbības traucējumi dažās vietās,

– zvani un īsziņas (sms) no mobilajiem tālruņiem no neeksistējošiem numuriem,

– iepriekš minēto parādību sakritība ar ģimenes locekļu vai paziņu nāves gadadienām

– Miega jūt lielu svaru uz krūtīm, it kā kāds sēdētu vai gulētu uz viņa.

 

Ko darīt lai attīrītu māju no spokiem?

Iztīriet māju vai dzīvokli un neatstājiet tajā netīrās vietas, it īpaši ķermeniskas izcelsmes.

Nekad neatstāt uz galda neapklātus ēdienus un dzērienus, kas paliek pāri pēc maltītes (spoki no tiem barojas), traukus jānomazgā uzreiz pēc ēšanas.

Spokus piesaista novājinātas personas – bērni, slimi cilvēki, veci cilvēki, narkomāni, vardarbīgi, perversi, melnā maģijā, kas nodarbojas ar sātanistu rituāliem un maģiju. Nedrīkst turēt mājās mirušu cilvēku urnas ar pelniem, pelni jāizber upē vai jūrā.