Laulību veidi un kvalitāte

Dažādās laulību formās dzimst dažādi bērni, šis lietas ir cieši saistītas. Laulību veids nosaka kādi būs bērni, kāds būs to apziņas līmenis, līdz ar to kādas būs viņu iespējas dzīvē.  Pareizas laulības veicina garīgo attīstību gan vīram un sievai, gan arī bērniem.

Laulību noslēgšanas veids ietekmē ģimeni un pēcnācējus smalkajā līmeni, tas ir garīgais pamats notikumu attīstībai, kas nosaka kā apziņa izpaudīsies materiālajā līmenī. Mūsdienās cilvēki neredz sakarību starp to, kā laulību noslēgšanas pamats ietekmē bērnu un ģimenes kvalitāti, jo redz tikai dzīves materiālo dzīves pusi.

Vēdiskās laulības balstījās uz vecāku izvēli, kad vecāki rūpīgi piemeklēja savam bērnam atbilstošu vīru/sievu, pēc rakstura, interesēm, stāvokļa sabiedrībā, psiholoģiskās un astroloģiskās saderības.

Tādās laulībās parasti dzimst bērni, kas atbrīvo vecākus no negatīvās karmas, tie ir gudri, garīgi cilvēki, taisnīgi.

Mūsdienās rietumu pasaulē šādu laulības veidu nepraktizē, taču, lai situāciju uzlabotu vajadzētu prasīt vismaz vecāku piekrišanu.

Mūsdienās visizplatītākais laulību veids ir balstīts uz seksuālām vēlmēm, kad jaunieši precas pēc abpusējas vienošanās. Tādās laulībās, kas balstītas uz kaislību, attiecīgi dzimst bērni, kas melo, ir cietsirdīgi un nepilda savus pienākumus.

Cilvēka apziņa atveras jau bērnībā. Ja labs starts, tad vēlāk vieglāk attīstīties.

Vēl sliktāk ir ja bērni dzimst ārlaulībā, tie parasti ir ar zemu morāles līmeni, kroplīgu apziņu.

Ir sastopami sekojoši sievu tipi:

  • Sieva kā slepkava: sievai ir netīra dvēsele, viņa neciena un nemīl savu vīru, tiklīdz rodas iespēja aiziet pie cita vīrieša, tā pamet viņu. Viņa pati cenšas vienmēr labi izskatīties, greznojās lai visiem patiktu, savu vīru uzskata par ērzeli, ar kuru apmierināt savu dzimumtieksmi, un kas viņas labā strādātu. Kad viņa redz, ka ērzelis ir pārstrādājies, bez spēka, tad, lai atkal atjaunotu tam tonusu, viņa dod tam juteklisko baudu, seksu, bet dara to tā, ka tas vīru pazemo, lai viņš saprastu, ka ir no viņas atkarīgs. Tādas sievietes vīrs būs bailīgs, nekad viņai neko nedāvinās, un ar laiku viņam šī sieviete kļūs vienaldzīga, viņam nebūs vēlme viņai tuvoties, vairāk negribēs seksu. Sievai sāks likties, ka viņš ir impotents, par to viņa izteiks viņam pārmetumus. Vislielākā tumsonība. Tādās laulībās vīrs tiek nogalināts fiziski un garīgi. Sieva vīru nemīl un to arī neslēpj no vīra, pat neslēpjot no vīra uztur sev mīļākos. Viss ko vīrs izdara, viņa cenšas darīt pretējo;
  • Sieva kā zagle: Nesaprot vīra nodarbības vai aktivitātes, domā tikai par savām sajūtām, augstprātīga, iedomīga, vēlas tikai apmierināt sevi, krāpj vīru ar citiem vīriešiem, izšķērdīgi tērē vīra ienākumus, aplaupa viņu, kad šķirās, tad paņem sev visu kopējo īpašumu. Vīrs ir kā cietējs. Sieviete uzskata vīru par dabas kļūdu. Neciena viņu nevienā jomā, kritizē visu laiku. Publiski demonstrē citu priekša kā viņa to izkomandē. Patīk ka vīrs izskatās slikti. Uzskata ka naudas ir maz, visu laiku neapmierināta ar vīru un dzīvi kopumā. Ļoti liela tumsonība. Ar laiku sieva atrod sev mīļāko, un ar laiku arī vīrs parasti aiziet;
  • Sieva kā kundze: Sieva nedara mājsaimniecības darbus, slinka, rupja ar cilvēkiem un ar vīru, lamā un kritizē savu vīru gan atklāti viņa acu priekšā, gan aiz viņa muguras. Vīrs ir kā kalps, ko viņa ekspluatē. Vīrietis daudz strādā cerībā, ka kaut kas mainīsies. Viņai patīk visus aprunāt un kritizēt savu vīru. Tādas sievas bieži uzrunā savu vīru uzvārdā, tā it kā distancējoties no viņa. Sieva visu vada, viss notiek tā kā viņa grib. Liela tumsonība;
  • Sieva kā māte: Sieva visus jautājumus risina, vīrs bez viņas nepieņem nekādus lēmumus. Sieva apspiež vīra vīrišķību tā, ka tas nespēj būt par vīru, bet kļūst kā dēls, palien zem sievas tupeles, neizjūt seksuālo kaisli pret sievu, jo tā ar laiku apslāpējas, baidās no sievas kā no mātes, bet viņa vīram nekad neklausa un nepakļaujas, uzskata par nekam nederīgu. Vīrs kļūst vājš, nespējīgs. Attiecības neitrālas, laulībās nenotiek nekāda attīstība, abi degradējas. Sievai žēl viņu pamest, uztur viņu, apkopj. Sekas briesmīgas – sieva kļūst neciešama – savu žulti izgāž uz viņu un apkārtējiem. Tumsonība.

Vīrietis, kas turpina dzīvot kopā ar kādu no šiem augstākminētajiem sievas tipiem ir muļķis, kas ir zem sievas tupeles, tas ir muļķis, kuram kaisle atņēmusi saprātu. Šādas sievas ir netikumīgas un tumsonīgas. Ar šādām sievām kopā dzīvot nedrīkst. Ja vīrietis dzīvo kopā ar šādu sievu, tad viņš ir vai nu akls, vai muļķis, vai pārlieku piesaistīts miesas baudām. Šādu tipu sievas padara vīru par sliņķi, nelieti, dzērāju, un tas noteikti meklēs ārpus laulības sakarus. Tādas ģimenes sagrauj visu sabiedrību, tajās izaug netikumīgi cilvēki, noziedznieki, zagļi, krāpnieki, bandīti.

  • Sieva kā jaunāka māsa: Tāda sieva jau pakļaujas vīram, bet ir atturīga, uzticama, draudzīga. Daudz rūpju un siltuma. Ģimenes attiecības ir labas, vīrs dod aizsardzību, bet rūpes tikai daļējā apmērā. Fizisko aizsardzību dod, bet emocionālo nē. Tāda sieva nekad pilnīgi neatver viņam savu sirdi, ir kautrīga, jūsmo par vīru, bet neiedvesmo to;
  • Sieva kā draugs: Sieva kā draugs, vienmēr priecīga redzēt vīru, kā vecu draugu, ko atkal satiek pēc ilgāka laika. Pareizi izturas, ar cieņu, klusa, un respektē sava vīra darbus, viņa sasniegumus un ienākumus, bet uzskata sevi kā līdzīgu attiecībās. Šis tips jau ir daudz maz pieņemams kā sievas tips. Satva + nedaudz kaisles. Tas ir apmaiņa ar vajadzīgo, šeit nav pašaizliedzīgas kalpošanas, attiecības uz vienlīdzības pamatiem;
  • Sieva kā kalpone: Labprātīgi un uzticīgi kalpo savam vīram, ciena viņu, bez ierunām pakļaujas viņa rīkojumiem un iegribām, uzskata par ideālu, nekad nedusmojas uz viņu, neapvainojas, dara visu, lai viņas vīrs būtu laimīgs. Vienmēr cenšas izturēties pazemīgi, kā zemāk stāvoša. Tas ir vissatviskākais sievas tips, tīra labestība, tāpēc ļoti reti sastopams. Tikai šāda veida sieva ir normāls sievas veids saskaņā ar Vēdu standartiem, bet ir tādas sievietes, kas pat nezinot vēdas tā uzvedas. Sievietes visādi atbalsta vīru, vīri tādas sievietes ļoti ciena. Jo augstāks sievietes intelekts, jo augstāka līmeņa apziņa ir sievietei, jo vairāk viņa saprot, cik svarīga ir tieši šāda attieksme (tas ir, sieva kā kalpone) pret vīru ģimenē.

Ja sieviete ir jaunāka, viņai vieglāk pieņemt kalpošanu vīram, un ir daudz mazāka iespēja ka izjuks ģimene. Sava vecuma puišus meitenes parasti uzskata par muļķiem un neciena. Jau skolā meitenes pierod pie domas ka vienaudži nav pietiekoši attīstīti.

Ja vīrs ir jaunāks par sievu, tad, lai būtu normālas ģimenes attiecības, vīram būs ļoti stipri jācenšas, tā ir sliktā karma.

Parasti vīrišķīgas sievietes izvēlas sev jaunākus vīriešus, kam nav nekā cita kā tikai sekss. Vāji vīrieši, kas nespēj paši sevi nodrošināt, pievelkas pie tādām nobriedušām sievietēm, kam viss jau gatavs. Sākumā tādās attiecībās viss varbūt labi, sievietei ir sekss, bet vīrietim kaut kādas materiālās vērtības. Tomēr ar laiku arī pati sieviete sāk just, ka ar seksu vien viņai ir par maz lai būtu laimīga.