Dieva esamība

Dievs – tā ir realitāte priekš saprātīgajiem. Retais to ir spējīgs patiešām saprast. Nesaprātīgi dzīvo baudās, domādami, ka viņiem ir dota tikai viena vienīgā dzīve. Nesaprātīgs cilvēks noliedz Dieva esamību un nākamajā dzīvē iemiesojas dzīvnieka ķermenī.

Ja kāds cilvēks atzīst Dieva esamības faktu, tas vēl nedod viņam iemeslu uzskatīt, ka viņam ir kaut kādas attiecības ar Dievu. Tas ir tāpat kā atzīt, ka eksistē universitāte, bet tas nenozīmē, ka tur ir mācījies un kaut ko zina.

Kāpēc pasaulē ir tik daudzas reliģijas un filozofijas, kāpēc eksistē tik daudzi viedokļi? Daudzām dvēselēm,  kas mēģina radīt pašas savas reliģijas, ar to izrādot necieņu Dievam, Dievs atņem iespēju saprast īstenību un liek dzīvot maldos, tā Dievs neļauj daudziem reliģiskiem darboņiem un filozofiem vienoties par kopīgu izpratni un liek tiem dzīvot neziņā.

Agrāk, ja kāds pierādīja ka viņa teorija ir labāka, tad zaudētājs to pieņēma. Mūsdienās cilvēkiem nav godaprāta, viņi pat tad, ja viņiem pierāda ka viņu teorija nav pareiza, viņi vienalga nepieņem to un paliek pie sava.

Ateisti nepieņem nevienu pierādījumu par to ka Dievs ir, lai cik tas pārliecinošs nebūtu, tāpēc ar viņiem nav vērts strīdēties.

Kāpēc mūsdienās neviens ateists nav redzējis un neredzēs Dievu. Krišna ir teicis : “Kali jugā es atstāju sev iespēju neparādīt sevi muļķiem un neticīgajiem”

Ja cilvēks grib, lai Dievs izpilda viņa vēlmes, tad viņam vispirms ir jāizpilda Dieva vēlmes.

Dzīvē viss tas, kas ir vērtīgs, piemēram dārgakmeņi, nav priekš visiem, bet tikai priekš izredzētajiem. Tāpat garīgās vērtības ir tikai tiem, kas jau sasnieguši noteiktu līmeni.