Atsevišķu slimību ārstēšana – vēzis

Ja cilvēkam ir vēzis, tas nozīmē ka cilvēks ir agresīvs, viņā ir agresija pret apkārtējo pasauli, viņš negrib to pieņemt  tādu kāda tā ir, negrib pakļautie esošajai kārtībai, bet grib to pārveidot pa savam. Dažos gadījumos vēzis ir karmiski iedzimts no iepriekšējās dzīves, tas nozīmē, ka cilvēks ir bijis agresīvs iepriekšējā dzīvē, un šajā dzīvē viņam ir tikai jāsaņem sods par to. Šāda agresija pēc pretdarbības likuma ( likums saka ka jebkura darbība izsauc tikpat lielu pretdarbību) izsauc pretreakciju, un tās rezultātā daļa no ķermeņa šūnām atsakās strādāt uzturot organismu, tā nepakļaujas kopējai organisma harmoniskai funkcionēšanai, bet kļūst naidīgas un nostājas pret to. Vēža šūnas nav svešas šūnas, bet paša organisma šūnas, kas sacēlušas pret vadības centru.

Ir sen saprasts, ka vēzi ne ar kādām zālēm nevar izārstēt, un nekad nevarēs, jo tas principā ir psihiska problēma. Ir atklātas dažādas metodes kā iznīcināt šīs, par naidīgām kļuvušās šūnas, ķīmijterapija, apstarošana, operācija mehāniski izgriežot, u.c., un īstermiņā tās dažreiz situāciju arī uzlabo, bet parasti saistīts ar daudziem negatīviem blakus efektiem, kā piemēram –  ķīmijterapija saindē ne tikai vēža šūnas, bet arī visas pārējās savas šūnas tiek saindētas, ar starojumu apstaro ne tikai vēžas šūnas, bet arī savu organismu, bet, ķirurģiski izgriežot vēža šūnas, sagriež arī daudz ko lieku. Principā ir jāsaprot, ka iznīcinot daļu no esošajām vēža šūnām, tas problēmu kopumā neatrisina.

Lai situāciju uzlabotu,  tad cilvēkam, kam ir vēzis, ir jāmaina sava domāšana – jākļūst labam pret visiem apkārtējiem.

Fiziskajā līmenī nepieciešams attīrīt organismu no piesārņojuma – uzsākt pareizu dzīvesveidu, pareizi ēst, utt.

Ļoti efektīva metode ir pārtraukt ēst gaļu, jo gaļa ir agresijas produkts un tādējādi cilvēkam, kurš ēd gaļu, nav reālas iespējas atbrīvoties no vēža. Bet tam gaļa ir produkts, kas rada ļoti lielu piesārņojumu.

Ir zināmi daudzi gadījumi, kad cilvēki, kas totāli izmaina savu raksturu un dzīvesveidu, izārstējas no vēža bez ārstu palīdzības.