Piena produkti

Vēdās teikts, ka tad, kad cilvēku degradācija Kali Jugā sasniegs augstu līmeni, tad cilvēki pārstās saprast ēdiena ietekmi uz apziņu, tad pazudīs sirdsapziņa kā jēdziens un karmas likumus cilvēki vairāk nezinās, tad cilvēki pārstās produktus vērtēt pēc to ietekmes uz smalko ķermeni, bet vērtēs tikai pēc to ķīmiskā sastāva.

Pēc šīs filozofijas sanāk, ka visvērtīgākais produkts ir cilvēka gaļa. Gaļu cilvēki sāka ēst tikai apmēram 3000 gadus atpakaļ. Agrāk gaļu ēda tikai ļoti retos gadījumos, un  tikai un vienīgi tāda dzīvnieka gaļu, ko rituālā upurēja uz altāra, skaitot mantras. Tāds dzīvnieka dvēsele pēc rituāla bija laimīga, jo nonāca debesīs.

Tagad tikai retais cilvēks tic tam, ka gaļas ēšana sagrauj cilvēka dzīvi, izmaina visu apkārtējo attieksmi pret viņiem, dara cilvēku slimu un nelaimīgu.

Vēdās teikts arī ka tad, kad cilvēku degradācija Kali Jugā sasniegs augstu līmeni, cilvēki noliegs piena vērtīgumu un parādīsies daudzi pseido zinātnieki, kas apgalvos ka piens ir kaitīgs.

produktus vērtēt pēc to ietekmes uz smalko ķermeni Govis dievs ir devis cilvēkiem lai tiem būtu ko ēst.

Piens ir pilns ar mīlestības enerģiju, kaut arī dzīvnieku valsts produkts, tas neapgāna cilvēku, jo nav vardarbības produkts, bet tieši otrādi. Govs ir laimīga kad to izslauc, viņa savu pienu atdod labprātīgi. Turpretim, lai iegūtu gaļu govs ir jānogalina.

Govs piens dod spēku un enerģiju, attīra un nostiprina saprātu, aizsargā no gariem, ārstā visas slimības, nevienam citam produktam nav tāda ietekme, ar piena produktiem var ārstēt visas slimības. Tomēr piens pārstrādājas lēni.

Lai piens pareizi sagremotos, to nedrīkst dzert aukstu, tieši no ledusskapja. Piens ir jāuzsasilda vismaz līdz ķermeņa temperatūrai, vai līdz vārīšanās temperatūrai, sagaidot kamēr uz augšu paceļas piena putas. Sildot pienu, tas maina savu molekulāro struktūru, tad tas kļūst daudz vieglāk sagremojams, tas samazina Kaphu. Pienā sildīšanas laikā vēlams pievienot šķipsniņu kurkumas, maltu melno piparu, kanēļa, kardamona, fenhela vai ingvera, lai samazinātu gļotas izraisošās blakusparādības.

Sausais piena pulveris, un tā izstrādājumi, homogenizēts piens ir ļoti grūti sagremojams, tas nosprosto zarnu smalkākos kanālus, bloķējot vielapmaiņu. Bērnu pārtikā ēdieni no pulveriem, tāpat kā veca pārtika, sasaldēta pārtika veicina aizcietējumus.

Tie cilvēki, kas jau bērnībā mīl pienu, tie ir nākuši no augstākām pasaulēm, vai arī ir dzīvojuši labestīgu dzīvi, bet tie kas mīl gaļu, tie nāk no zemākām pasaulēm, vai arī iepriekšējo dzīvi ir dzīvojuši tumsonīgu dzīvi.

Skābpiena produkti.