Vīrieša degradācija

Vīrieša degradācija

Vīrietim vienlaikus var strādāt tikai emocijas vai tikai saprāts, nekad abi kopā, kā sievietei.

Ja vīrietis dzīvo viens un tikai strādā, viņam attīstās saprāts un atslēdzās emocijas, tad viņš kļūst ļoti stiprs, bet auksts. Ja vīrietis dzīvo kopā ar sievieti, pats nestrādā, dara sieviešu darbus, tad viņam atslēdzās saprāts, un viņš dzīvo tikai emocijās, tas kļūst kā sieviete, paliek slinks, rūpējas par savu ārējo izskatu, interesē skaistums un baudas. Tāds vīrietis vēdas tiek nosaukts par pamuļķi.

Ja vīrietim nav nekā, bet ir saprāts, tad viņš ar laiku visu var iegūt. Ja vīrietim nav saprāta, tad viņš ar laiku visu pazaudēs.

Saprāta funkcijas ir: pieņemt visu labvēlīgo un atgrūst nelabvēlīgo, šaubas, neko akli nepieņemt, un neko akli neatgrūs, vienmēr nopietni izvērtēt un pieņemt pareizo lēmumu, pacietība, spēja paciest grūtības.

Lai ļautu attīstīties saprātam, vīrieti ir ļoti svarīgi ir kontrolēt savas jūtas, nepakļauties savām vēlmēm un emocijā. Vīrietim nevajag domāt tā  – “tas man patīk un tas man nepatīk”, ir jādomā “tas ir pareizi un tas ir nepareizi”.

Saprātu vīrietis var attīstīt klausoties un klausot autoritatīvus cilvēkus.

Slinkums ir liels grēks vīrietim. Labāk ir būt bez talanta un censties, nekā ar talantu un būt slinkam. Vīrieša veselības pamatā ir nervu sistēma, viņam visu laiku vajag aktīvi kaut ko darīt.

Ja vīrietis dzīvo slinku dzīvi, nepilnveidojas un nestrādā ar sevi, tad viņam ar laiku parādās negatīvās sievietes rakstura īpašības – viņš ātri apvainojas, kļūst pļāpīgs, vāja griba, maigums, grūti pieņemt lēmumu, bezatbildība.

Ja vīrieša degradācija vēl turpinās, tad vīrietis kļūts tik sievišķīgs, ka vairs nespēj sadzīvot ar sievietēm, un viņš sāk pievērst uzmanību citiem vīriešiem, kļūst par homoseksuāli.

Vīrietim ir jākalpo Dievam, nevis savai sievai seksa dēļ.

Vīrs, kas piesaistīts sievas skaistumam un atkarīgs no viņas seksa, ir līdzīgs dresētam mērkaķim, kas dejo pēc dresētāja stabules. Pret tādu vīrieti arī apkārtējie cilvēki izturēsies kā pret dresētu mērkaķi.

Piesaiste sievai nozīmē, ka vīrietis ļoti grib un uztraucas par to, lai viņam būtu sievu, bet kad viņa ir, tad baidoties, ka viņa var aiziet, gatavs uz visādiem pazemojumiem.

Sievietes seksuālā pievilcība ir tik spēcīga, ka tās ietekmē pat gudrs un izglītots cilvēks meklē baudas ģimenes dzīvē, kas tiek būvēta uz seksuālo attiecību bāzes. Lai iegūtu seksa baudas, savas tumsonības dēļ, tas ir gatavs paciest jebkuras ciešanas.

Degradācijas rezultātā daudzi vīrieši mūsdienās dzīvo kā sievietes, tiem patīk būt  emociju varā, tas izpaužas tādās izklaidēs kā TV skatīšanās, alus dzeršana un romantikas baudīšana ar sievietēm.

Vīrietis, kas nespēj valdīt savas jūtas, nespēs valdīt savu dzīvi. Ja vīrietis dzīvo tā, kā viņam patīk, vadoties no emocijām, un ne par vienu neatbild, un tad viņš degradējas.