Sievietes aizsardzība

Katrai sievietei vajadzīgs kāds vīrietis, kas viņai dotu psiholoģisku aizsardzību, maz ticams ka kāda cita sieviete to varētu dot. Sievietei piemīt liels spēks, bet lai to kontrolētu nepieciešams vēss vīrieša prāts, nevis emocionālais sievietes prāts.

Sieviete bez vīrieša aizsardzības ir kā mērkaķis ar atombumbu rokās, kura rīcība nav prognozējama. Lai neizdarītu muļķības, sievietei visos svarīgos jautājumos jākonsultējas ar kādu vīrieti.

Vīra uzdevums ir rūpēties par sievas garīgo attīstību un dot viņai garīgo un cita veida aizsardzību.

Mūsdienās ir ļoti maz spēcīgu, atbildīgu vīriešu, kas var sniegt sievietei aizsardzību, tāpēc ir liels skaits brīvu, neaizsargātu sieviešu, kas ar savu nekontrolēto seksa enerģiju  provocē sabiedrībā dzīvnieciskos instinktus un izvirtību un ved visu sabiedrību straujā degradācijā.

Aizsardzību vīrietis var dot tikai tādai sievietei, kas viņam pakļaujas. Ja sieviete nepakļaujas, nedod vīrietim iespēju būt noteicējam un tā attīstīties, tad īsts vīrietis to pametīs, bet ja tomēr paliks kopā, tad paliks tāds, kas viņai būs pašai jāuztur un jāaizsargā.

Ja sievietei nav vīrieša aizsardzības, tad, lai sajustos pārliecinoši viņa parasti izmanto savu  skaistuma spēku, izrāda savu skaistumu visiem sabiedrībā, radot tur nemieru un uzkurinot kaisli. Sieviete, kurai nav vīra, lai iegūtu sev aizsardzību sāk pārdot sevi, maina savu skaistumu, vai parasti seksu pret dažādu vīriešu aizsardzību.

Vīrieša vēsais prāts nomierina sieviete un dot aizsardzību. Saprotams ka arī vīrietis nevienmēr var būt mierīgs attiecībās, bet viņa pienākums ir vismaz izlikties, ka viņš ir mierīgs un viss ir kārtībā. Tā rezultātā sieva paliks mierīga, un redzot ka sieva ir mierīga, arī vīrs paliks mierīgāks.

Likums it tāds ka nedrīkst savas negatīvas emocijas dalīt ar jaunākajiem pēc statusa – vīrs ar tām nedrīkst dalīties ar sievu, bet sieva nedrīkst dalīties ar bērniem. Ja vīrietis izgāž savas emocija uz sievieti, tad par cik viņai arī nav kur tās likt, viņa tās vēl vairāk izgāzīs atpakaļ uz vīru.