Sievietes spēks

Vīrietim piemīt lielākā mērā intelekts un zināšanas, bet sievietei spēks un skaistums.

Sieviete jau piedzimst spēcīga un skaista, un tās galvenais uzdevums ir dzīves laikā šo spēku nepazaudēt. Ja sieviete cenšas pēc izglītības un stāvokļa sabiedrībā, kas ir vīriešu joma, tad tā viņa savu spēku zaudē.

Sievietes spēks ir viņas spējā pakļauties un samierināties. Ja sieviete spēs samierināties ar vīru, tad vīrs nekad no viņas neaizies.

Sievietes spēks vairojas no viņas uzticības un šķīstības, no viņas enerģijas koncentrēšanas uz emocijām un mīlestību, kas vērsta uz vienu vienīgu vīrieti.

Uzticīga sieviete, vai tāda, kam nav vīra, bet kas atturas no neatļautā seksa, kļūst enerģētiski ļoti spēcīga.

Pat tad, ja sieviete sarunājas ar citiem vīriešiem, viņa zaudē savu sievišķo enerģiju, jo jebkura saruna arī ir enerģiju apmaiņa.

Sieviete ir varenāka un daudz ietekmīgāka nekā vīrietis, bet sievietes saprātam piemīt liels trūkums – sieviete ir bezatbildīga par savu izskatu (vai tas var ir izaicinošs vai nē), par savu uzvedību, saviem vārdiem  un par savu izturēšanos.

Sievietes galvenais uzdevums ir rūpēties par sava vīra prātu.

Vīrietis piedzimst bez intelekta un zināšanām, un tās viņam dzīves laikā jāiegūst. Ja vīrietis nemācās un nestrādā, tad tā arī paliek bez intelekta un zināšanām.

Sievietei savu spēku ir jāizmanto tam, lai dodu vīram savu mīlestību, bet nevis ar kaprīzēm un varu piespiestu vīru kaut ko darīt viņas labā. Jo vairāk  sieva rūpēsies par savu vīru, jo vairāk viņa pakļausies viņam, jo lielāku varu viņa iegūs pār vīru, un tad vīrs pats labprātīgi centīsies darīt visu to, ko viņa vēlas, tikai tāpēc vien, ka viņš viņu mīl.

Ja sieviete nostāda sevi zemāk, atļaujot vīram būt par līderi ģimenē, tad viņa ar to dod savu enerģiju vīram, un vīrs varēs realizēt sevi garīgajā attīstībā un darbā, nopelnīt naudu visai ģimenei.

Ja sieviete nostāda sevi augstāk, un dominē ģimenē, tad vīra garīgā attīstība apstājas, viņam nebūs spēka strādāt, viņš gulēs mājās uz dīvāna kā kaķis, vai var sākt dzert un skatīties uz citām sievietēm.

Sieviete strīdā ir daudz spēcīgāka, ar vārdiem viņa viegli var pārspēt vīrieti. Vīrietis pēc dabas ir cīnītājs, un pieņemt zaudējumu sievietes priekšā viņam ir ļoti grūti, tāpēc tādos gadījumos vīrietis var izmantot savu fizisko pārākumu, un konfliktā iesaistīt kulakus. Sievietei jāsaprot, ka agresijas iemesls tad ir bijusi viņa pati, jo konfliktā neatļauti izmantoja savu emocionālās enerģijas pārākumu.

Sieviete, kas dominē ģimenē, sagrauj savu veselību un ģimeni.

Dumja sieviete ar savu ietekmes spēku var pat gudro padarīt par muļķi, bet vieda sieviete pat muļķi spēj padarīt par gudro.

Ja sievietei ir slikts vīrs, tas nozīmē ka viņa šo vīrieti ir padarījusi par tādu.

Vīrietis ir stipri atkarīgs no sievietes. Aiz katra veiksmīga vīrieša stāv laba sieviete, kas viņu atbalsta, un aiz katra neveiksmīga vīrieša stāv slikta sieviete, kas viņu nemāk atbalstīt.

Kad sieva skatās uz savu vīru ar sajūsmu un ticību, ka viņš spēs tikt galā ar saviem uzdevumiem, tad Dievs viņam dos spēku to paveikt. Ja sieva uzskata, ka vīrs to nevarēs paveikt, tad tā arī notiks.

Sievietei ir milzīgs ietekmes spēks, sievietes ķermenis tā pievelk vīriešu uzmanību, ka to redzot neviens vīrietis nespēj stāvēt pretim savām seksuālajām vēlmēm, un pat tad kad šī sieviete aiziet, uzbangotās kaisles un satraukums paliek.

Sieviete ir daudz varenāka arī seksā, vīrietis tajā ir vājš, vīrietim sekss ir primitīvs, sieviete seksā ir spēcīga un sievietei tas ir daudz izsmalcinātāks.

Ir teikts ka sieviete ir 10 reizes spēcīgāka par vīrieti, bet tas ir tikai tad, ja viņai ir tikai viens vīrietis dzīvē. Ja sievietei ir vairāki vīrieši dzīvē, uz tik daļām sadalās viņas spēks, un rezultātā mūsdienu sievietes, kam ir bijis daudz seksuālo kontaktu, ir zaudējušas  lielu daļu no sava spēka.

Sievietes spēkam vienmēr jāatrodas saprāta kontrolē, lai tas nesastrādā muļķības. Tas ir iemesls, kāpēc vīrietim ir jākontrolē sievieti, kāpēc vīram ir jābūt noteicējam ģimenē, jo pretējā gadījumā sievietes spēks kļūst nekontrolējams.

Sieviete, kas dzīvo viena, bez vīra aizsardzības, ir kā atombumba bez kontroles, tā, pati to nesaprotot, ka var nogalināt daudzus cilvēkus, tai skaitā arī pati sevi.

Sieviete, kas seksuāli izaicinoši ģērbjas un brīvi uzvedas, sagroza prātu visiem apkārtējiem, neapzināti uzkurina seksuālo kaisli visiem vīriešiem, nolaižot to enerģiju līdz dzīvnieciskam līmenim, bet pati sieviete parasti nesaprot to un nejūtas vainīga.

Lai neuzbudinātu vīriešos kaisli sievietei nevajag skatīties vīriešiem acīs. Labi audzinātas sievietes satiekoties ar vīriešiem nekad neskatījās acīs, vēl tagad to ievēro austrumu zemēs.

Sievietes spēks ir tās pacietībā, saprast, ka visam savs laiks, kalpot vīram neprasot sava darba augļus uzreiz. Priekš tam viņai ir vajadzīga dziļa sapratne, ka ilgtermiņā labas attiecības var uzturēt tikai samierinoties ar to, kas ir, neprasot vīram uzreiz par visu samaksāt.

Sievietes lielākā muļķība iet ar varu pret vīru. Vīrietis atklātā cīņā ir agresīvāks un spēcīgāks, un ar jebkuriem līdzekļiem tas sagraus sievietei, tāda ir viņa daba. To, ka sieviete pret viņu gāja ar varu, viņš viņai nekad nepiedos, un attiecības būt pilnīgi sabojātas.

Sievietes muļķība ir sagaidīt, ka vīrietis uzvedīsies tā. kā viņa vēlas. Vīrietis pats no sevis nekad nebūs uzmanīgs un iejūtīgs. Attiecības ģimenē ir atkarīgas no sievietes, tāpēc viņai ir jāmācas kā tās veidot.

Vīra uzdevums ir rūpēties par sievas garīgo attīstību un dot viņai garīgumu un cita veida aizsardzību. Mūsdienās ir ļoti maz spēcīgu, atbildīgu vīriešu, kas var sniegt sievietei aizsardzību, tāpēc ir liels skaits brīvu, neaizsargātu sieviešu. Tās, dzīvodamas bez vīrieša aizsardzības ar savu nekontrolēto seksa enerģiju provocē sabiedrībā dzīvnieciskos instinktus un izvirtību,  piedāvā apkārtējiem viegli pieejamu seksu, staigā pusplikas, filmējās, lai izvietotu medijos seksuālus attēlus un filmas, nepiedomādamas, ka tas viss kopumā ved viņas pašas un visu sabiedrību straujā degradācijā.

Sieviete ir kā upe, bet vīrietis ir kā krasti. Ja upei nav krasti, tad upe plūst tur, kur viņai patīk, nodarot visiem postu. Katrai sievietei vajadzīgs vīrietis, kas viņu ierobežotu, kas viņai dotu aizsardzību.

Ja sievietei nav vīrieša aizsardzības, tad, lai tomēr sajustos pārliecinoši, viņa izmanto savu ārējā skaistuma spēku, izrāda savu seksualitāti visiem sabiedrībā, radot tur nemieru un uzkurinot kaisli.

Vīrs sargā sievu no muļķīgas rīcības un netikumības, un sieva tāpat sargā vīru no netikumības. Vīram jāaizsargā sievu no ārējām problēmām, bet sievai jāaizsargā vīru no baudām un citām sievietēm. Kā cietokšņa komandierim nav grūti atvairīt visus ienaidnieku uzbrukumus, tā arī vīrietim, kurš atrodas sievas aizsardzībā, nav grūti atvairīt savu jūtu uzbrukumus, pret kuriem neprecēti vīrieši ir bezspēcīgi.

Dodot savu spēku vīram, to atbalstot, sieva dod aizsardzību vīram un pasargā arī sevi no visām problēmām.

Ja sieviete dzīvo viena, nevienam nevajadzīga, tad viņai nav kur likt enerģiju un viņa jūk prātā, izdomā visādas muļķīgas nodarbes, piemēram, sāk audzināt suņus vai kaķus.

Sievietes spēks atjaunojas un vairojas no atrašanās pie dabas, dārza un lauku darbi. Ceļojumi uz svešām pilsētām un arhitektūras pieminekļu apskate nedod vajadzīgo atpūtu. Atpūta pilsētā ar akmens mūriem rada stresu un pavairo tumsonību. Pastaiga pa ielu vai supermārketu atņem enerģiju.