Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

Iemīlēšanās – seksuāla pievilkšanās, vēlme baudīt otru cilvēku, egoistiska vēlme, lai otrs cilvēks mums izdara kaut ko labu. Iemīlēšanās ar laiku samazinās un ātrāk vai nedaudz vēlāk beidzas, tā ir Dieva dāvana, lai cilvēki saietu kopā un dzīvotu kopā. Nekad nav tā, ka šī iemīlēšanās saglabājas ilgu laiku.

Mūsdienās daudzi par mīlestību sauc seksuālo kaisli. Tā ir viszemākā mīlestības forma. Nākamā ir emociju sapratne un vēl augstāka ir prāta sapratne. Mīlestība no pirmā acu uzmetiena ir seksuālā kaisle.

Bieži sievietes iemīlas no pirmā acu uzmetiena. Ja sieviete to izrāda uzreiz, tas steidzina vīrieti ar viņu uzsākt attiecības.

Tāda ideja, ka šādi uzreiz iemīlējušies cilvēki ir attiecībās bijuši kopā iepriekšējās dzīvēs, ir ļoti maz ticams ka tā ir patiesa.

Vīrietis no pirmā acu uzmetiena iemīlējas tikai fiziski, sākumā viņu interesē tikai sekss.

Seksuālās kaisles iespaidā sākumā vīrietis idealizē sievieti, uzskata par dievieti, viņa prāts piešķir tai neesošas īpašības.

Bieži lietotais stāsts – “un tad mūsu skatieni satikās” – tā ir tikai kaisle. Tā nav mīlestība, bet seksuālā kaisle, kas noteikti novedīs pie problēmām, ātrās laimes iegūšana vienmēr radīs problēmas.

Vīrietis, kas ierauga skaistu sievieti, savu seksuālo vēlmju dzīts, lai ātrāk ievilktu viņu gultā, gatavs uz visu, runā skaistus komplimentus, slavē sevi, sola, ka viņai būs viss, bet tiklīdz ir panācis savu, visus savus solījumus tūlīt aizmirst.

Iemīlēšanās fāzē sieviete parasti ir vēsāka, saglabā saprātu, bet vīrietis zaudē saprātu.

Kolīdz attiecībās notiek sekss, no tā brīža vīrietis attiecībās sāk atdzist , bet sieviete arvien vairāk  iesilst, pieķeras vīrietim.

Daudzi vīrieši mūsdienās ir bezatbildīgi, viņi sola nonest zvaigznes no debesīm un visu ko citu, to, kas nav un ko nekad nespēs izpildīt.

Vīrietis seksuālās kaisles iespaidā gatavs uz visu, parāda sevi tādu kāds viņš nemaz nav, izrāda uzmanību, dāvina ziedus, sola neizpildāmas lieta, bet visu to viņš aizmirsīs tad, kad sieviete būs ievilkta gultā, tad vīrieša pirmais mērķis būs sasniegts viņš atslābinās, un kaisle noplaks.

Vajag būt uzmanīgam precot skaistu sievu, jo viņa, ejot sabiedrībā satrauks visus apkārtējos vīriešus, ja viņa sabiedrībā izrādīs savu skaistumu, un tad visi vīrieši uz viņu ar iekāri skatīsies.

Sieviete iemīlējas uz iztēles pamata, iedomājoties ka vīrietis ir tāds par kādu viņa ir sapņojusi, viņas iedomu auglis. Viņa spēj tik spilgti iztēloties to cik vīrietis ir ideāls, ka pat vīrietis brīnās, kur viņa saskatījusi viņā tik pozitīvas īpašības.

Ja sieviete kontaktējas ar vīrieti, tad viņa ir spējīga savā prātā izfantazēt tādas lietas, kā varētu attīstīties notikumi, par kurām vīrietim pat prātā nebija ienācis, un neko tādu sievietei viņš nebija pat ieminējies.

Vīrietim attiecību sākumā nekas vairāk par seksu neinteresē, un domāt ka viņam interesē kaut kas vairāk, tas ir tikai sievietes fantāzijas auglis.

Ja vīrietis aplido sievieti, izsaka viņai komplimentus, tādos gadījumos sievietei pazūd realitātes izjūta, viņa sāk idealizēt vīrieša labās īpašības, un neredz viņa trūkumus. Vīrietis gan no šādas attieksmes tad atplaukst.

Romantiskās tikšanās ar it kā “liktenīgo” partneri parasti ir tikšanās aiz muļķības. Sieviete tad pati izdomā, viņa pārliecina pati sevi, ka šis vīrietis viņu grib precēt un mīlēs mūžīgi, viņa pati sev to iedveš. Visas šis ilūzijas parast ātri sagrūst tiklīdz atklājas, ka realitāte ir savādāka, ka vīrietis nav nemaz tik ideāls, netaisās viņu precēt un itin nemaz netaisās viņu nēsāt uz rokām.

Tādi mīlestības romāni parasto beidzas ar sievietes salauzto sirdi, sieviete  iegūst dvēseles traumu un tas var sievietei likt pazaudēt ticību mīlestībai, un rada nespēju veidot citas normālas attiecības.

Sekss sievietei nozīmē, ka ir tuvas attiecības ar kuru ir emocionāla un intelektuāla saikne. Ja uzreiz kāds ieliekas gultā, tad viņa pati sevi sāk mānīt, ka ir bijusi šī emocionāla un intelektuāla saikne, sieviete pati sev iestāsta, ka tāda saikne ir bijusi.

Ja radusies mīlestība ir “neprātīga”, tad tādā formā to vajag pārtraukt, kamēr nav notikusi nelaime. Mīlēt vajag ar prātu. Mīlestība saprāta līmenī, tās augstākā forma vienmēr ir praktiska, tā nekad nerodas pēkšņi un nav neprātīga.

Jo lielāka un kaislīgāka sākumā ir iemīlēšanās, jo lielākas problēmas šo pāri sagaida nākotnē. Iemīlēšanās fāzē cilvēki viens otru bauda un naivi cer ka tā būs mūžīgi, bet baudīšana nekad nav ilgstoša. Laulības bez problēmām nemēdz būt.

Precēties tikai uz seksuālo jūtu bāzes ir plānprātība. Iemīlēšanas nav nekādas cēlas jūtas. Iemīlēšanās nozīmē to, ka ir karma, un iemīlēšanās ir tāpēc, lai cilvēki saietu kopā. Jo negatīvāka karma, jo kaislīgāka un neprātīgāka mīlestība sākumā rodas.