Seksuālās attiecības

Seksa vēlme ir katram cilvēkam, tā ir visspēcīgākā vēlme no visām, un tai ir visgrūtāk pretoties, bet cilvēks, kam ir daudz seksa, nekad nespēs garīgi attīstīties.

Katram cilvēkam, kas nevar izturēt bez seksa, ir atļauts apmierināt savas seksuālās vēlmes ar savu sievu/vīru, tas ir atļautais sekss, kam Dievs devis savu svētību. Viss pārējais ir neatļautais sekss, kas kvalificējas kā grēks, un par ko sagaidāmas problēmas un sods.

Tie, kas bieži nodarbojas ar neatļauto seksu, nākošajā dzīvē iemiesojas dzīvnieku ķermenī.

Ar seksu vajag  nodarboties tikai tad, kad ļoti gribās. Materiālajā dzīvē nav pilnībā jāatsakās no seksuālajām baudā, bet tās tikai ir pareizi jāpielieto.

Katrs cilvēks, kam ir vēlme uz seksu, paklausījies ko runā apkārtējie, un pats izmēģinājis, jau domā, ka ir pietiekoši liels speciālists šajos jautājumos.

Mūsdienās nekur netiek mācīts par to, kā pareizi nodarboties ar seksu, tāpēc cilvēki kāri lasa visu informāciju, ko atrod dažādos žurnālos, interneta rakstos un psihologu pētījumos, kas ir pilnīgi atšķirīgi un vairumā gadījumu ir raksta autora personīgais viedoklis, bieži vien tikpat neobjektīvs kā jebkura lasītāja viedoklis.

Pretēji izplatītajam viedoklim patiesībā sekss nav dzīvībai nepieciešama dabiska organisma vajadzība, un bez tā var pat ļoti labi iztikt. Seksa trūkums nevienam nav radījis un nerada ne psihiskas, ne fiziskas problēmas. Tieši otrādi, fiziskas un psihiskas problēmas rada biežs, nekontrolēts sekss, tad, ja ar seksu nodarbojas tiklīdz kā cilvēkam iegribās.

Jo vairāk nodarbojas ar seksu, jo vairāk gribās. Savu dzimumtieksmi slāpēt ar biežu seksu ir tas pats, kas dzēs uguni lejot tajā eļļu.

Jo vairāk seksa, jo vairāk negatīvo emociju sievietei.

Sekss, tāpat kā ēšana nedrīkst būt pārāk daudz, vienmēr jāpaliek vieglai bada sajūtai. Ja grib labu seksu, tad sevi ir jāierobežo. Cilvēks, kas sev neko neatsaka, kas dara visu ko viņam gribās, nekad nebūs laimīgs.

Sievietei vīrieti jātur tā, lai tam būtu viegla izsalkuma sajūta pēc seksa, viņa nedrīkst pieļaut pārsātināšanos. Sievietei jābūt maigai, nevajag ļaunprātīgi izmantot seksu.

Ja sieviete ir nomākta, tad tiklīdz viņa paliek stāvoklī, tā paliek laimīga un apmierināta.

Ja sieviete seksuālās kaisles dēļ uzbāžas apkārtējiem vīriešiem, ja viņa nespēj kontrolēt savu dzimumtieksmi, tad, lai no tā izvairītos viņai vajag dzemdēt.

Vīrietim pārmērīga vēlme pēc seksa nozīmē, ka attiecības kļūs arvien rupjākas.

Cilvēka iekšējā enerģija var tikt izlietota dažādiem mērķiem, to var izmantot gan  darbam, intelektuālām darbībām, gan seksam. Ja daudz enerģijas tiek izlietota seksam, tad cilvēkam nepietiek enerģijas citām vajadzībām.

Seksuālā pieredze pirms laulībām neko nedod, tieši otrādi, daudz vērtīgāks ir partneris, kuram ir mazāka seksuālā pieredze, jo viņš būs mazāk samaitāts.

Seksuālā saderība ir vismazāk svarīgākais faktors laulības dzīvē, absolūti nesaderīgu cilvēku nav, fiziskie izmēri ir mazsvarīgi, jo dzimumorgānu izmērs ar laiku pielāgojas viens otram.

Seksuālās nesaderības cēlonis vienmēr ir garīgā nesaderība. Ja ir harmonija emocionālā plānā, psihiskā un garīgajā, tad nekāda seksuālā nesaderība nebūs, vai arī tā neradīs nopietnas problēmas.

Nekad nedrīkst padarīt par izklaidi tādas lietas kā seksu, vardarbību, ēšanu un miegu. Nav pareizi nodarboties ar seksu tikai izklaides pēc, tāpat kā nedrīkst sava prieka pēc gulēt, ēst un izdarīt vardarbīgas darbības, piem. medīt.

Ja cilvēks pieēdas vakaros, viņam pieaug dzimumtieksme, seksuālā kaisle, viņš kļūst par savu seksuālo vēlmju vergu, pieaug naids un neapmierinātība.

Ja vīrietim iestājusies pārmērīga dzimumtieksme, lai no tā izvairītos, viņam vajag vairāk strādāt, un vairāk iztērēt savus spēkus darbā.