Sievietes degradācija

Sievietes degradācija

Būt sievietei ir katras sievas pienākums Dieva priekšā.

Jaunas meitenes, kas ievēro, ka ar savu seksualitāti spēj ietekmēt vīriešus, bieži sāk to ļaunprātīgi izmantot, liek vīriešiem izpildīt viņas vēlmes apmaiņā pret seksu.

Ja sieviete nestrādā ar sevi, tad viņai ar laiku parādās negatīvās vīrieša rakstura īpašības – naidīgums, rupjība, vēlme dominēt attiecībās, daudz strādāt, neinteresē ģimene.

Ja sievietes degradācija vēl turpinās, tad sieviete kļūst tik vīrišķīga, ka nespēj sadzīvot ar vīrieti, tad viņa sāk pievērst uzmanību sievietēm, un vēl vēlāk var kļūt par lesbieti.

Sieviete nedrīkst samainīt savu dzīvi sīkumos, veidot attiecības ar daudziem. Tā viņa pazaudē savu enerģiju.

Ja sieviete kritizē savu vīru, “zāģē” viņu par to, ka viņš maz pelna, vai par citiem trūkumiem, tad tā viņa sagrauj pati savu labklājību.

Ja sieviete kritizē vīru, tas nozīmē, ka viņa to neuzskata par savu īsto vīru.

Sievietei ir jāmāk visu mūžu ieturēt nelielu distanci, lai noturētu viru pie sevis.

Sievietei labāk nevajag braukt ar automašīnu pie stūres un darīt citas vīrišķīgas lietas ko daudzas sievietes tagad sekmīgi dara, jo šīs darbības paaugstinās viņās vīrišķību, tās viņas negatīvi ietekmēs.

Sievietei biznesā viss iet labi līdz pirmajām lielajām neveiksmēm, tad viņu pārņem stress, un panika.

Ja sieviete nolemj garīgi pilnveidoties mācoties kaut kādas askētiskas, vīrišķīgas teorijas, tā ir traģēdija. Ja vīrietis nolemj garīgi pilnveidoties, tad tas ir apsveicami.

Ja sieviete apgūst daudz zināšanu, tā paliek lepna, bet lepnums atgrūž visus vīriešus.

Sievietei visādi jāizvairās no degradējošām darbībām, vides un kompānijas, jo sieviete daudz nopietnāk, dziļāk visu uztver. Degradējusies sieviete ir daudz bezcerīgāka nekā degradējies vīrietis, sievietes narkomānija ir daudz briesmīgāka nekā vīriešu narkomānija, to praktiski nevar izārstēt.