Pirmais randiņš

Pirmā randiņa vieta jāizvēlas neitrāla.

Vislabāk ir iepazīstoties ilgāk ieskatīties acīs, tā izrādot savu uzmanību. Sievietes acu kontaktam piešķir ļoti lielu nozīmi.

Vajag aiziet kopā pusdienās, un pavērot par ko cilvēks runā pie galda. Ja runā par garīgām tēmām, tad garīgs cilvēks, ja par biznesu, tad materiālists, ierindas domāšana, ja stāsta anekdotes – zems līmenis.

Vīrietim ir grūti pieiet pie svešas sievietes lai iepazītos, jo viņš baidās no zaudējuma.

Vīrietim pirmajam jāuzsāk sarunu. Gadās kad vīrietim sieviete ļoti patīk, viņš apstulbst, un nespēj sakarīgi parunāt. Sievietēm ļoti patīk, ja to uzrunājot vīrietis ir nedaudz apmulsis.

Pirmajos randiņos vīrietim vajag atturēties no sevis slavināšanas, par sevi neko daudz nevajag stāstīt, bet vairāk izrādīt interesi par sievieti, ļaut viņai atraisīties un izrunāties.

Pēc pirmā randiņā jāuzdod sev šāds jautājums – vai es vēlos šo sievieti darīt laimīgu? Nevis – vai man patīk šī sieviete?

Pēc pirmā randiņa jādod vīrietim laiks pārdomām, nevajag gaidīt, ka viņš uzreiz izrādīs aktīvu interesi. Vīrietis var nezvanīt tāpēc, ka baidās palikt smieklīgs izrādot pārāk lielu interesi.

Vīrieti ir jātuvojas sievietei ne pārāk ātri un arī ne pārāk lēni, ir jāatrod zelta vidusceļš.

Var būt dažādi sievietei nesaprotami iemesli, kāpēc vīrietis uzreiz pēc pirmā randiņa nezvana sievietei: viņš baidās pazemot sevi, izrādīt ka ir ļoti ieinteresēts, kā arī var uzskatīt sevi par neatbilstošu partneri un tāpēc baidās zvanīt.

Laikam ejot vīrietis pārdomā par iepazīšanos un beigās varbūt nonāk pie slēdziena, ka jāzvana vēl. Savukārt sieviete domā, ja vīrietis piezvana tikai pēc kāda laiciņa, nepareizi uzskata to par nevēlēšanos uzsākt attiecības, un jau uzreiz atmet cerības.

Sieviete sagaida ka jau nākamajā dienā pēc pirmā randiņa vīrietis piezvanīs un apjautāsies kā viņā jūtās, un izteiks gandarījumu par patīkamo tikšanos.

Vīrietis vienlaicīgi grib būt brīvs un arī kopā ar sievietei. Ja viņš sajutīs ka sieviete stingri ierobežo viņa brīvību, viņš paliks atturīgs. Sievietei ir vīrietim  jādod pietiekoša brīvība, jāatļauj viņam kādu brīdi nezvanīt, un bez nekādiem pārmetumiem  jāpriecājas kad atkal piezvanīja.

Kā sievietei flirtēt –viņa var palūgt kaut kādu palīdzību no vīrieša, smaidīt, pa jokam pastrīdēties, it kā netīšām paklupt un pieķerties pie vīrieša.

Pirms likšanās gultā obligāti ir jābūt garākai romantikas fāzei – randiņi, ziedi, teātris, lai būtu ko atcerēties vēlāk.

Sievietei jāprot ar pateicību saņemt dāvanas un pakalpojumus no vīrieša. Ja tā nebūs tad vīrietim pāries vēlēšanās dāvināt vai kaut ko darīt viņas labā.

Sievietei ir jāizrāda patika, par to ka par viņu parūpējas, citādi vīrietis var nodomāt ka nav vērts to darīt.

Vīrietim pirmajās reizēs ir maksimāla interese par sievieti, kas ar laiku samazinās. Sievietei interese ar laiku pieaug.

Jāuzmanās, ja kandidāts ir tikko beidzis iepriekšējās attiecības, kad tam ir sasista sirds, tad viņam vajadzīgs, lai ir kāds, kas viņu pažēlo. Tas ir bīstami, jo tajā brīdī šim cilvēkam nekas cits nav vajadzīgs kā tikai, lai kāds to pažēlo. Tad kad viņam sadzīs rētas, viņš ļoti iespējams ātri aizies.

Sākumā vīrietis, lai iegūtu sievieti, centīgi runā skaistus vārdus, izliekas par varoni. Sieviete savukārt bauda šo procesu, kad viņu iekaro tāds vīrietis.

 

Ja sievieti pacienā ar alkoholu un šokolādi, tad sievietes seksuālā interese kļūst vīrišķīga, viņa kļūst vairāk gatava uz rupju seksu.

Pirms tuvināšanās vajag ar vīrieti iepazīties tuvāk, bet tas nenozīmē ka vajag uzreiz mesties gultā.

Ja arī pirmajā tikšanās reizē uzbango kvēlas jūtas, tad tās noteikti nav mīlestība, bet gan tikai seksuālā iegriba. Ja uz tās pamata tūlīt metās gultā, tad vilšanās ir garantēta. Vīrietis nekad nespēs augstu vērtēt tādu sievieti ko viegli ieguvis.

Sievietes ir kā bērni, viņas ļoti uzticas, un tāpēc bieži kļūst par upuri netikumīgiem vīriešiem, kas māk tikai skaisti runāt.

Cilvēks skaistus melus labprāt pieņem, bet rūgtu patiesību negrib pieņemt.

Tie vīrieši, kas aplido bagātās sievietes, ar mērķi parazitēt uz viņu rēķina, ko mūsdienās sauc par Alfonsiem, vēdas teikts, ka ir dvēseles, kas iepriekšējas dzīvēs bijušas zemākajās pasaulēs, bijuši velni vai mošķi.