Iepatikšanās

Ir aplami gaidīt, ka satiksiet kaut kādu ideālu iedomu tēlu, kam piemitīs visas tās rakstura īpašības, kuras esat uzbūris savās fantāzijās. Tāda cilvēka visdrīzāk pasaulē nav, un ja arī būtu, tad maz ticams, ka šis ideālais tēls gribēs kļūt par jūsu vīru vai sievu.

Bieži sievietes domā, ka pirmā satikšanas ar vīru būs kaut kāda īpaša, viņas sagaida, ka viņas pārņems kaut kāda eiforijas sajūta, mīlestība no pirmā acu uzmetiena, taču tā notiek tikai filmās.

No daudziem cilvēkiem, kas mums ārēji patīk, tikai daži ir tādi, ar kuriem mēs spētu dzīvot kopā.

Vīrietim pirmajās reizēs ir maksimāla interese par sievieti, kas ar laiku samazinās, savukārt sievietei interese ar laiku tikai pieaug.

Patiesībā sākumā vīrietim interesē tikai sekss. Vīrietim sekss ir tikai rupjais mehāniskais sekss, atšķirībā no sievietes, kam sekss ir viss attiecībās, sarunas, skatieni, utt. Tāds vīrietis sākumā, lai ātrāk iegūtu sievieti, centīgi runā skaistus vārdus, izliekas par varoni. Sieviete savukārt bauda šo procesu, un parasti nekritiski pieņem šos melus par patiesību.

Sievietei jābūt atturīgai un lēni jānovērtē, vai tas vīrietis, kas iepaticies no pirmā acu uzmetiena tiešam ir īstais. Gadās, ka sieviete pati sev iegalvo, ka viņai ir mīlestība, un viņa savu pirmo gadījuma partneri uzskata par likteņa atsūtītu, sievietes pārāk kaislīga vēlme pēc skaistām attiecībām neļauj viņai racionāli novērtēt partneri.

Neprātīga mīlestība ir muļķība. Mīlestībai jābūt prātīgai. Ja rodas sajūta, ka esat neprātīgi iemīlējies, tad vajag apstāties un pakonsultēties ar citiem cilvēkiem.

Mīlestība padaru aklu, iemīlējies cilvēks nespēj objektīvi novērtēt situāciju. Jo neprātīgāka sākumā ir mīlestība, jo lielākas problēmas sagaidāmas vēlāk attiecībās. Tāpēc agrāk vecāki atturēja savus bērnus no precībām aiz neprātīgas mīlestības, jo viņi zināja, ka tas vienmēr beidzas bēdīgi.

Vislielākie sievietes maldi ir cerēt, ka vīrietis ar laiku mainīsies, vai cerēt ka ar laiku viņam radīsies lielāka kaisle. Vīrietim seksuālā kaisle ar laiku tikai samazināsies, sievietei seksuālā kaisle ar laiku tikai palielināsies.

Ļoti svarīgs faktors partnera izvēlē ir tas, kā patīk partnera ķermeņa smarža, nevis kosmētika, bet dabiskā ķermeņa smarža, sviedru smarža. Ja tā nepatīk, tad vēlāk ar to cilvēku var būt problēmas. Ja nav nekādas smaržas, vai to nejūt, tad viss ir kārtībā. Gaļēdājiem bieži vien ir nepatīkama ķermeņa smarža toksīnu dēļ, kuri izdalās gaļai pūstot organismā.

Ja sieviete ir tīra, tad iepazīstoties viņai vispirms parādās intelektuālā interese, uzzināt kāds ir vīrieša raksturs, labestība, viņa izvērtē vai viņai liekas interesantas un pievilcīgas vīrieša rakstura īpašības. Tālāk attiecības pāriet jau psihiskajā līmenī un visbeidzot garīgajā tuvībā. Tad, draudzējoties, tās pāraug dziļākās attiecībās, un tikai vēlāk viņa izjūt vēlmi uz seksuālo tuvību. Kaut arī seksa centrs, Venēras centrs, kas atbild par romantiku viņai ir daudz vairāk attīstīts, tomēr pats mehāniskais sekss viņu interesē daudz mazāk.