Mūzika

Mūsdienās cilvēki ir pieraduši un palikuši atkarīgi no mūzikas un informācijas, viņiem ir grūti pat īsu brīdi pabūt klusumā.

Mūzika var dod kā labumu cilvēkiem, tā arī nodarīt lielu ļaunumu, degradēt tos. Garīgā mūzika, labestīgi vārdi, mantras dod labumu tiem, kas klausās. Cilvēkiem, kuri nodarbojas ar garīgo attīstību, mūsdienās visapkārt skanošā mūzika ir briesmīgs murgs. Modernā mūzika neko labu nedod, vairumā gadījumos gan melodija, gan arī vārdi ir pavisam draņķīgi, vai vismaz ar kaut kādu negatīvu zemtekstu.

Ritmiska mūzika uzbudina prātu, uzvanda emocijas, kā rezultātā cilvēks zaudē daudz enerģijas, un pēc klausīšanās jūtas noguris un apdullināts.

Mūzikai ir ļoti spēcīga ietekme uz psihi, neatkarīgi no tā, kā mēs pret to izturamies. Pat tā mūzika, ko mēs netīšām dzirdam, pat nekoncentrējoties uz to, spēcīgi izmaina klausītāja psihi. Tas cilvēks, kas izpilda dziesmu uzklāj savu ietekmi klausītājam, izmaina viņa raksturu un attieksmi pret dzīvi dziļi zemapziņā. Mākslinieki ir ne tikai izklaidētāji, bet arī savas garīgās attīstības nodevēji klusītājam, viņi ietekmē klusītājus ar sava karmu.

Visa mūsdienu mūzika, ar primitīviem, ātriem ritmiem ietekmē cilvēka smadzeņu vibrācijas,  padara cilvēkus par debīliķiem, kas dzīvo tikai īstermiņā, tiem paliek vāja atmiņa un viņi neatceras pat to, ko no rīta darījuši.

Vairumā gadījumos mūzikas izpildītāji faktiski ir sabiedrības padibenes, garīgi neattīstīti un izvirtuši cilvēki, narkomāni vai dzērāji. Klausoties šādu mūziku, cilvēks tās ietekmē uzsūc sevī mūzikas izpildītāju tieksmi pēc  seksa, narkotikām un baudām. Mūzika masu mēdijos zombē cilvēkus, nolaižot to enerģiju zemākajās čakrās.

Mūziķi, un visi citi tie šovbiznesa pārstāvji, kas dod baudas citiem, mākslinieki, aktieri, tā saucamās “zvaigznes”, uz ko koncentrējas sabiedrība, pēc nāves nonāk ellē. Tas izskaidrojams ar to negatīvi ietekmi, ko viņi dod plašai auditorijai, uzklājot savu enerģētiku publikai, savus trūkumus un grēcīgumu. Bet no otras puses arī publika, kurai arī ir kopumā negatīva enerģētika, jo kā likums zema līmeņa cilvēki tur ir vairākumā, jāānem vērā šī pūļa enerģijas ietekme uz pašu šova “zvaigzni”. Mūsdienās lielākā daļa no sabiedrības ir negatīvi domājoša, un tad, kad šis pūlis koncentrējoties uz šova zvaigzni, parasti ar skaudību skatoties uz to, šīs domas ļoti spēcīgi ietekmē šo “zvaigzni”, un šai lielajai enerģijas plūsmai ne šī “zvaigzne”, ne arī neviens cits nespētu pretoties. Pūļa skaudības enerģija un negatīvās domas “zvaigzni” vienkārši sagrauj.

Uzstāšanās auditorijas priekšā, vēl bez tam izrādot savu seksualitāti, ir vēl vairāk bīstama. Tur skaudības enerģija, kā arī seksuāli uzbudināto klausītāju iekāres enerģijas ir vēl daudz spēcigākas, līdz ar to rezultāts vēl bēdīgāks. Katrs uzbudinātais klausītājs domās nodarbojas ar seksu ar šo zvaigzni, un tāpēc par to, ka viņa radījusi trauksmi un netikumiskas domas sabiedrībā ar savu skaistuma izrādīšanu nevietā, skaistums nākošajās dzīvēs tiks atņemts.