Freida Psiholoģija

  Visa mūsdienu Rietumu psiholoģija balstās uz žīdu izcelsmes austriešu nervu ārsta Zigmunda Freida izdomātajiem pamatprincipiem, ka cilvēkam par katru cenu vajag censties apmierināt savas seksuālās tieksmes. Freids publicēja savus apcerējumus par seksualitātes psiholoģiju, tajos paužot uzskatu, ka mīlestības pamatā ir seksuālie instinkti, viņš noliedza dvēseles esamību, apgalvojot , ka cilvēks ir tikai miesa. Viņš mācība bija primitīva, tā visu reducēja uz seksu,  popularizēja dzīvniecisku izpratni – ja Tev gribās seksu, tad ej un dari to, uzspļauj uz morāles un tikumības principiem.  Visbeidzot  viņš paziņoja, ka pat maziem bērniem piemīt  seksualitāte un tie ilgojas pēc dzimumakta ar saviem vecākiem.

      Daudzi gudrākie to laiku psihologi asi kritizēja Freida teoriju, tomēr tumsonīgākam pūlim viņa teorija šķita ļoti pievilcīga un pamazām tā tika pieņemta par pareizu, un pat beigās  pasludinot Freidu par ģēniju. Patiesībā visa viņa teorija ir Freida paša izdomāts murgojums, kam nav nekāda zinātniska pamata. Jau Vēdās bija rakstīts ka Kali Jugā būs viltus pravietis Freida, kas cilvēcei iedos maldīgu teoriju, apmiglojot tai prātu.

   Freids pats bija liels egoists, kompleksu nomākts psihiski slims cilvēks, kas par katru cenu gribēja kļūt slavens. Smēķēšanas atkarība  un pārmērīgais egoisms bija cēlonis balsenes vēzim, no kā viņš arī nomira. Viņa teorija ieveda maldos ļoti daudzus cilvēkus, iespējams ka Visums it kā aizžņaudza viņam balsi par to, ka tas runā aplamības, kas rezultātā degradēja daudzus cilvēkus.