Vakcīnas

Visas bērnu slimības bērnam ir jāļauj izslimot bērnībā, lai tam izveidojas dabiskā imunitāte. Vēlāk tās izslimot būs daudz sliktāk.

Vakcīnas  jeb potes neko citu kā tikai ļaunumu nenodara. Vakcīnas ir pat dzīvībai bīstamas, ir zināmi daudzi gadījumi, kad cilvēki nomirst uzreiz pēc vakcinēšanās. Vakcīnas nav zinātniski pamatotas, un ražotāji paši bieži atzīst, ka  nav veikti nekādi pētījumi par vakcīnas ietekmi uz cilvēkiem. Vakcīnas satura dzīvsudrabu, kas ir neiro-toksiska viela, formaldehīdu un citas ķimikālijas un antibiotikas.

Mūsdienās eksistē daudz dažādas atšķirīgas infekcijas un tās visu laiku mainās, vīrusi un baktērijas piemērojas apstākļiem, un pat ja cilvēks vakcinējas pret vienu infekcijas paveidu, un iegūtu kaut kādu īslaicīgu imunitāti, tad jau pēc pus gada infekcija  ir mainījusies, un izdarītā vakcīna tāpat neko nespētu palīdzēt.

Farmācijas uzņēmumi gūst pasakainu peļņu pārdodot vakcīnas. Lielā peļņa dod iespēju nodrošināt lobijus visās instancēs. Tie ārsti, kurus sponsorē šie uzņēmumi kļūst materiāli ieinteresēti reklamēt šo medikamentu pārdošanu.

Farmācijas uzņēmumi peļņas nolūkos izplata melīgu informāciju par to noderīgumu, bet ziņas par kaitīgajām blaknēm tiek rūpīgi slēptas, un ikkatram, kas mēģina kaut ko iebilst, tūlīt tiek aizbāzta mute.