Meitenes nevainība

Mūsdienās daudzas meitenes to zaudē jau agrā jaunībā, jo mēs dzīvojam amorālā sabiedrībā.

Katra sieviete piedzimst dievišķa un viņas uzdevums ir šo dievišķo tīrību saglabāt, tīra sieviete ir tāda kurai nav bijis neatļautais sekss. Jo vairāk seksa ir bijis, jo netīrāka sieviete paliek. Tāpēc galvenais vīriešu kārtas radinieku pienākums ir censties pasargāt sievieti no apkārtējās pasaules negatīvās ietekmes, jo vairāk viņiem izdodas pasargāt, jo dievišķāka un tīrāka viņa tiek saglabāta.

Gadījumā, ja kādam no partneriem māte ir prostitūta, tad nekādā gadījumā nedrīkst pieņemt šādas mātes vērtības.

Uzticīga sieviete ir tāda sieviete kas gan domās gan darbos ir kopā tikai ar vienu vīrieti. Tāda sieviete iegūst spēju visu labi saprast, labu intuīciju un spēju spēcīgi izjust baudas.

Sievietes tīrību nosaka garīgā tīrība. Ja sievietei ir seksuāli kontakti ar citiem vīriešiem, kaut vai tikai savā prātā viņa domā par tiem, vai arī ir kaut kādās attiecībās ar citiem vīriešiem, tad viņa ir netīra, lai arī cik reizes dienā mazgātos. Nekādas attīrīšanās procedūras, ne mantru skaitīšana nespēs uzlabot situāciju.

Uzticīgai un tīrai sievietei piemīt ļoti liels spēks, viss ko viņa padomā un pasaka, tas piepildās.

Tīrai sievietei piemīt ļoti liels spēks, viss ko viņa padomā un pasaka, tas piepildās.

Tīra sieviete tikai ar savu uzticību vien savam vīram dod milzīgu spēku, viņš kļūst neuzvarams, viņš tad spēj realizēt visus savus mērķus.

Jo vairāk seksuālu sakaru sievietei ir bijuši pirms laulībām, jo mazāk cerību ka viņa spēs būt laba sieva.

Ja sieviete atļauj sevi bučot, tas parasti nozīmē ka viņa atļaus arī visu pārējo.

Ja sievietei ir bijušas attiecības ar citiem vīriešiem, dzīves laikā līdz pat trīs vīriešiem, bet tikai ar vīra vai aizgādņa atļauju, tad sieviete savu tikumisko tīrību tikai daļēji zaudē.

Sieviete, kas apprecas ar citu vīrieti, kamēr vēl viņas pirmais vīrs ir dzīvs, vēdās tiek  uzskatīta par izlaidīgu sievieti.

Vēdās ir dots salīdzinājums, kas meiteni salīdzina ar glāzi garšīga dzēriena, piemēram glāzi mango sulas. Kas meitene pārguļ ar puisi, kas ir kā, piemēram salīdzinājumam, jogurts, tad rezultātā abu smalkie ķermeņi savijās, alegoriski abi dzērieni samaisās, salīst kopā, un pēc savienošanās meitenes glāzē jau būs mango sula atjaukta ar jogurtu. Ja vēlāk meitene liekas gultā ar nākamu puisi, kas ir piemēram salīdzinājumam kefīrs, tad viņa jau rezultātā būs mango sulas/ jogurta un kefīra maisījums. Tāds dzēriens varētu vēl būt baudāms. Bet ja vēl tālāk šī meitene liekas gultā ar nākamo partneri, kas ir piemēram alus, tad pēc šī pasākuma jau būs sulas/ jogurta/ kefīra un alus maisījums. Vēl nākamais teiksim būs kā kafija, un rezultātā meitene jau būs sulas/ jogurta/ kefīra/alus un kafijas maisījums. Tāds dzēriens jau ir palicis diezgan nebaudāms. Katrs seksa partneris savienojoties ar meitenes smalko ķermeni, atstāj tur daļu no sevis, daļu no sava smalkā ķermeņa. Jo vairāk seksa ar dažādiem vīriešiem meitenei ir bijis, jo bezgaršīgāka tā paliek, jo mazāk vīriešiem viņa liekas interesanti, kaut gan ārēji it kā nekas nav mainījies, bet zemapziņā tas viss paliek ierakstīts, un vīriešiem, pašiem nezinot kāpēc, šī meitene neliekas vairs pievilcīga..

Bieži bezatbildīgi ielaižoties gadījuma sakaros meitenes savu vīrieti, kas patrāpījies blakus, nemaz nenovērtē, ārēji glītais puisis patiesībā varbūt ir nākamais narkomāns vai tumsonīgs un pagrimis cilvēks, kas ar savu negatīvo karmu sasmērēs meitenes smalko ķermeni, un atstās ietekmi ne tikai uz viņu pašu bet arī uz viņas pēcnācējiem, un pat viņas vīru.

Tieši tas arī ir iemesls, kāpēc agrāk viedi cilvēki ļoti sargāja meitenes nevainību, lai saglabātu to tīri un šķīstu, tāpēc lai piedzimtu labi bērni, un būtu laimīga kopdzīve. Neviena sieviete, kas gulējusi ar daudziem vīriešiem nespēs būt laimīga un viņai nebūs labi bērni.

Vēdās teikts, ka, ja sievietei dzīves laikā ir bijušas seksuālas attiecības ar vairāk kā 5 vīriešiem, un bez vīra atļaujas, tad tāda sieviete ir pagrimusi, prostitūta, un viņa ar to iemantos sev attiecīgu negatīvu karmu.