Meli par kosmosu

Kosmosa apguve

Viens no veidiem kā valdošā kliķe atmazgā lielus līdzekļus ir kosmosa apguve. NASA, pēc tam kad saprata, ka cilvēkam dzīvam izlidot ārpus Zemes orbītas nav iespējams, visu ārpuszemes orbītu ceļojumu naudu vienkārši tērē savām vajadzībām. Katru gadu triljoni dolāru tiek sabāzti bagātāko ģimeņu kabatās caur kosmosa programmām.

Kosmosa programmās tiek it kā “tērēti” tādi līdzekļi, par kuriem varētu uzbūvēt desmit reizes vairāk kosmosa kuģu kā tiek sludināts, ka ir uzbūvēts.

Tos zinātniekus, kas nav uzticami kluba biedri, pie kosmosa apgūšanas programmām tuvumā vienkārši nelaiž.

Nekādi dati par kosmosa apguvi nevienam netiek doti, bet tauta domā, ka tas ir tāpēc, ka tie ir slepeni. Patiesībā nekādu datu vienkārši nav.

Lai kaut kā attaisnotos vienkāršās tautas priekšā, tiek producētas naivas filmas priekš vienkāršās tautas. Visas kosmosa filmas tika safilmētas NASA Teksasas kinostudijā. Pirmās safilmētās filmas ar cilvēka nolaišanos uz Mēness ātri tika atmaskotas, jo zinātnieki redzēja daudzas neatbilstības ar to, kā visam vajadzētu notikt uz Mēness. Karogs plīvoja vējā, kaut arī uz Mēness atmosfēras nav. Skrūve krita uz leju, kaut arī gavitācijas gandrīz nav, daudzi, kas redzēja šo filmu, izanalizētot detaļas saprata,ka tie ir meli.

Kosmosa “apguvēji”,lai uzturētu interesi par kosmosu, izdomā aizvien jaunus ieganstus kāpēc jālido kosmosā, viņi sāk runāt par kosmisko izrakteņu iegūšanu uz asteroīdiem. Šāda ideja ir pilnīgi absurda, gan tāpēc ka to no zinātniskā viedokļa nav iespējams realizēt tīri tehniski, gan tāpēc, ka tam nav pilnīgi nekāda ekonomiskā pamatojuma. Maza grunts čupa ar nezināmu sastāvu, ko varētu paņemt kosmosa kuģī, nekādi neatsvērs milzu līdzekļus tās iegūšanā. Nav tādu vielu un materiālu, kas būtu tik vērtīgi, kā izdevumi par kosmosa misiju uz kādu planētu vai asteroīdu.

Vēl smieklīgāka un absurdāka ir ideja par dzīvošanu uz Mēness, nav loģisku argumentu, kāpēc tur būtu jādzīvo.

Vēdās ir aprakstīti šobrīd notiekošie meli par kosmosu, un tas, ka tie tiks atmaskoti. Saskaņā ar Vēdām nekad neviens cilvēks ar materiālajām metodēm nespēs aizbraukt uz Mēnesi, ne arī uz kādu citu planētu.

 

Meli par kosmosu

Kosmosa apgūšana ir viena no daudzajām lielajām cilvēces mānīšanām. Jau 500 gadus atpakaļ Vēdās rakstīts ka neviens cilvēks Kali Jugā nebūs spējīgs aizlidot uz citām planētām, aģentūras, kas atmazgās milzīgu naudu valdošajai elitei melos par šiem ceļojumiem, bet meli tiks atklāti. Tas arī šobrīd notiek.

Visas planētas, tajā skaitā Mēness, ir blīvi apdzīvotas, tur dzīvo augstāka civilizācija, kas ir tehnoloģiski daudz attīstītāka. Viņi nekad nepieļaus, ka tumsonīgi cilvēki ar primitīvu tehniku ielauzīsies viņu pasaulē ar nolūku rakt izrakteņus militārām vajadzībām, lai nogalinātu savus laikabiedrus, vai lai vienkārši paliktu bagāti.

Kosmosa misijās lidojot ap Zemi gandrīz visi kosmonauti ir redzējuši dažādas neizskaidrojamas lietas, un tikušies ar ārpuszemes civilizāciju pārstāvjiem. Ko tieši viņi ir redzējuši un runājuši šī informāciju no tautas tiek rūpīgi slēpta.

Meli par kosmosu sākās ar propagandu par Jurija Gagarina kosmosa lidojumu, kas tika publicēts 1961. gada 12. aprīlī. Atbildot tam no 1969. līdz 1972. gadam NASA nāca klajā ar virkni patiesībā nenotikušām Apollo Mēness misiju reportāžām. Pēc tam NASA saprata ka var iestigt savu melu purvā, un pārtraucea kosmosa misijas uz Mēnesi, tāpēc līdz pat šobrīdim citu cilvēka lidojumu uz Mēnesi nav bijis.

NASA Apollo misiju meli tika ātri vien atmaskoti. Grupa no godīgākiem NASA zinātniekiem, kā Bil Kaysing, Ralph Rene un citi sarakstīja vairākus desmitus grāmatu, kurās atmaskoja NASA blēdības, minot desmitiem zinātniski pārliecinošu argumentu,kāpēc cilvēkam kosmosā izlidot nav iespējams. Intervijas ar viņiem ir pieejamas un katrs var noskatīties internetā.

Cilvēks nekad nav bijis kosmosā ārpus Zemes orbītas un nekad tur arī nebūs, visi kosmosa ceļojumi ir apmāns, globāli meli. NASA pētnieks Ralph Rene, kas pats ir piedalījies Mēness misijā, ir sarakstījis grāmatu “The Truth Behind the Moon Landings”, par to kā NASA mānija visu pasauli. Renē arī zinātniski izskaidro, kāpēc cilvēks nekad nevarēs nokļūt uz Mēness.

Lielākais, ko cilvēks spēj, ir uzlaist kosmosa kuģi tepat Zemes orbītā. Īsumā iemesli, kādēļ cilvēks ar mūsdienu tehnoloģijām patiesībā nav bijis uz Mēness un arī nebūs ne uz Mēness ne arī uz nevienas citas planētas, ir sekojoši, jo nav iespējams:

(A) izdzīvot kosmosa radiācijas dēļ. Lai izietu ārpus zemes orbītas ir jāpārvar tā sauktās “Van Alan belts” joslas ar Ļoti spēcīgu radiāciju un citiem vēl neizpētītiem efektiem. NASA zinātnieki bija aprēkinājuši, ka, lai izturētu saules radiāciju kosmonautam būtu vajadzīgs 80 cm biezs svina skafandrs.

(B) Nav tādu tehnoloģiju lai kosmosa kuģis varētu atstāt Zemes orbītu un ieiet citu planētu orbītā, piemēram, ap Sauli,

(C) Nav iespējams droši nosēsties uz citām planētām vai pēc tam atpakaļ uz Zemes pēc lidojuma kosmosā, jo nevar lēni piezemēties lietojot izpletni vai bremzējot ar dzinēju.

(D) Nav tādas tehnoloģijas ar kuru palīdzību kosmosa kuģis pēc tam atkal varētu pacelties no Mēness vai citas planētas virsmas lai atgrieztos uz Zemes. Lai uzlaistu kosmosa kuģi no Zemes kosmosā, tam ir vajadzīgs liels, labi aprīkots kosmodroms, bet uz Mēness tā visa nav. Bez tam kosmosa kuģī nevar paņemt līdzi pietiekami daudz raķešu degvielas, lai varētu pēc tam no Mēness pacelties atpakaļlidojumam.

(E) Nav tādu tehnoloģiju lai varētu noteikt precīzu trajektoriju un precīzu pacelšanās laiku atpakaļ lidojumam starp kustīgajiem debesu ķermeņiem.

(F) Pat paskatoties tikai uz amerikāņu astronautu tērpu jebkuram parastam zinātniekam rūpīgi izvērtējot kļūs skaidrs ka šādā tērpā nav iespējams būt uz Mēness.

Neviens nevar zinātniski izskaidrot, kā tas būtu jādara, lai to realizētu.

Pēc melu atklāšānas skandāla tagad NASA lielus līdzekļus iegulda kinostudiju ierīkošanai, lai turpmāk varētu demonstrēt ticamākas filmas. Patiesībā tikai nedaudzi no ziņotajiem lidojumiem ap Zemi tiek arī veikti. Šodienas tehnoloģiju attīstības līmenis atļauj kosmosā palaist tikai satelītus – vienā virzienā, orbītā apkārt Zemei, bez iespējas nolaisties atpakaļ uz zemes.  Starptautiskā kosmosa stacija arī ir kārtējie meli, patiesībā visa komanda ir labi apmaksāti melīgi aktieri.