Sekss pirms laulībām

Vēdiskājā tradīcijā sekss ir atļauts tikai ar savu vīru vai sievu, viss pārējais ir neatļautais sekss. Sekss pirms laulībām kvalificējams kā neatļautais sekss, kas patiesībā ir izvirtība.

Atturēšanās no seksa nav muļķīgs puritānisms, pārmērīgi stingra tikumība, bet tam ir daudzi pamatoti nopietni iemesli.

Sekss ir ļoti ciešs kontakts starp diviem cilvēkiem, tāpēc katrs cilvēks ar ko ir sekss ietekmē mūsu karmu, fizioloģiju un psihi. Ja pārguļ ar cilvēku, kam ir smaga karma, piem. nākošo noziedznieku vai blēdi, tad daļu no šī partnera karmas paņem uz sevi. Arī skūpstīšanās, kas ir ar siekalu sajaukšanos dod līdzīgu efektu, bet vieglākā pakāpē.

Visiem tiem cilvēkiiem, kam ir bijis seksuāls kontakts, tiem savienojas enerģijas kanāli. Tie cilvēki, ar ko mēs savienojamies, mūs stipri ietekmē un mēs negribot sākam domāt viņu domas, un uzvesties kā viņi. Ja šis cilvēks, ar ko mums ir bijis seksuāls kontakts, ir daudz grēkojis, tad tā var dabūt sev kaudzi problēmu. Un tad, ja cilvēkam rodas vairāk enerģijas, tad tā tūlīt aiziet sāņus pie šī bijušā seksa partnera.

Ja sievietei ir bijuši daudz seksuālie kontakti, viņai ir liela varbūtība saslimt ar sieviešu slimībām, neauglība, grūtības atrast sev vīru un izveidot ar to harmoniskas attiecības. Tāpēc, ka vīriešiem ir grūti paciest citu vīriešu atstātās enerģijas, pat tad ja viņš par tām neko nezin. Šāda sieviete nebūs spējīga iedot enerģiju savam vīram, jo savu sievietes enerģiju jau būs izdalījusi iepriekšējiem partneriem.

Vīrietis seksā  daudz mazākā mērā pārņem partnera karmu, tāpēc vīrietim neatļautais sekss pirms kāzām ir mazāk bīstams. Vīrieši arī daudz ātrāk aizmirst savas partneres, gan prātā gan smalkajā ķermenī.

Sievietei katrs partneris atstāj neizdzēšamas pēdas, neatkarīgi no tā vai viņa to ir aizmirsusi vai nē. Vislielāko ietekmi atstāj pirmais vīrietis. Bieži vien pirmais bērns ir vairāk līdzīgs viņas pirmajam vīrietim nekā savam bioloģiskajam tēvam, kaut arī sekss ir noticis daudzus gadus atpakaļ.

Septiņu gadu laikā mainās ķermeņa fizioloģiskā struktūra, cilvēks iegūst jaunu struktūru, bet karmiskā saite var nepārtrūkt.

Zinātnieki veica eksperimentu, gribēja sapārot ķēvi ar zebru. Zebras tēviņš veica savu darbu, bet ķēvei nekas nepiedzima. Par eksperimentu aizmirsa. Liels bija zinātnieku pārsteigums ka pēc daudziem gadiem šai ķēvei piedzima zebrēns, kaut arī viņai jau sen neviena zebra nebija stāvējusi pat tuvumā.

Padomju varas laikā 1980. gada olimpiādes laikā Maskavā ieradās daudzi nēģeru sportisti no draudzīgajām Āfrikas valstīm. Kaut gan pēc olimpiādes šie sportisti aizbraucu, vēl daudzus gadus padomju sievietēm dzima mazi nēģerēni, kaut arī viņas jau gadiem nebija bijušas nekādā kontaktā ar nēģeriem.

Sievietes prostitūcijas rezultātā svešo vīriešu smalkie ķermeņi  ne tikai sasmērē viņas smalko ķermeni, bet arī sagrauj viņas enerģētiku.

Ja sieviete nekādi nespēj izturēt bez seksa, un viņai nav patstāvīga partnera, tad labāk nodarboties ar masturbāciju nekā ielaisties gadījuma dzimumsakaros. Vīrietim masturbācija nav pieļaujama.

Ir dažādas metodes kā attīrīt savu smalko ķermeni no iepriekšējam seksa sakariem – askēzes, jogas attīrīšanās metodes jeb šatkarma, asanas, pranajama, bet visas tās ir grūtas un laikietilpīgas.

Ja sieviete ir attīrījusies, tad visi vecie kontakti paši no sevis labprātīgi pārtrūkst, un atbrīvojas vieta jaunām attiecībām. Ja kāds vīrietis turpina par viņu domāt, un viņa savukārt viņu atceras, tad tas nozīmē ka karmiskais kontakts nav pārtrūcis.

Pat masāžista, friziera un kosmetologa apmeklējums ir tuvs seksuālam kontaktam, kaut arī daudz mazākā mērā,  bet līdzīgi ietekmē, tāpēc nav ieteicams iet pie šiem speciālistiem, ja tie ir pretējā dzimuma pārstāvji.