Sievišķība

Šajā laikmetā, kad notiek spēcīga emancipācija, ir pakāpeniski pazaudēta īstā sievišķība, līdz ar to sabiedrībā daudz mazāk izpaužas dabiskās sieviešu īpašības.

Visas sieviešu slimības ir no emancipācijas, no savas patiesās sievietes dabas nesapratnes. Ja sieviete izvēlas dzīvot kā vīrietis, dara vīriešu darbus, tad viņa pamazām sagrauj sevi kā sievieti, un arī sagrauj savu vīru kā vīrieti. Tam ir vistiešākā saikne.

Lielais sieviešu skaits, kas mūsdienās slimo ar sieviešu slimībām, ir kā pierādījums tam, ka sieviete nedzīvo kā sievietei.

Katras sievietes pamatuzdevums (misija) ir piepildīt sevi ar sievišķību, realizēt sevī visus sievišķības aspektus.

Sievišķībai ir trīs aspekti – Lakšmi – laime, radošums, bagātība, labklājība, Sarasvati  – viedums, zināšanas, māksla, mūzika, runāšana, patīkama balss, asprātība, noslēpumainība, elastība un Durga – enerģija un aizsardzība

Sievietes viedums nav akadēmiskās zināšanas, izlasītas grāmatas, enciklopēdijas, lekcijas, apceļota pasaule, profesionālā darba pieredze (karjera). Sievietes īstais viedums ir viņas intuīcija. Sievietes prātam jābūt vieglam, nepiepildītam ar daudzu zināšanu nastu, jo tikai tad viņa spēs pareizi iztulkot savas iekšējās sajūtas un tām sekot. Sievietei piemīt milzīga spēja iedvesmot. Viņas runai jābūt maigai un patiesai, atklātai.

Sievietei ieteicams klausīties plūstošu, vieglu, maigu mūziku, putnu dziesmas.

Mūsdienās ir pieejama gandrīz neierobežota informācija- internetā, TV, visapkārt. Tāda informācija  ir nerealizētas zināšanas, kuras nav iespējams tieši pārņemt un pilnībā izprast. Labāk ir uzņemt mazāk informāciju, bet tādu kuru var pielietot. Uzņemt pārāk daudz informāciju ir muļķība, jo lieka informācija traucē dzīvot.

Ja ir informācija un to neizmanto ne pats, ne arī to nodod tālāk citiem, tad šīs zināšanas rada cilvēkam problēmas, tās piesārņo viņa apziņu. Tas ir tāpat kā ja cilvēks pamatīgi pārēdas, un nesagremotā barība izveido sārņus fizioloģiskajā līmenī. Mācīties kaut ko tāpat vien nevajag, tas ir tikpat kaitīgi, kā tāpat vien pieēsties tad, kad ēst nemaz negribas.

Sieviete, kurai tīra apziņa, grib iziet pie vīra, grib, lai vīrs ir labs, lai būtu skaista māja un paklausīgi bērni, un vairāk neko citu sievietei arī nevajag, lai viņa būtu laimīga. Mierīga un laimīga. Ja sievietes apziņa ir tumsonīga, tad viņa gribēs uzvesties kā vīrietis, pati pelnīt naudu un taisīt profesionālo karjeru.

Sievietes spēku, sievišķību raksturo tādas īpašības kā kautrīgums, pazemība, prāta tīrība, skaistums, mierīgums, trauslums, maigums, pakļāvība, spēja samierināties, labestīgums, atsaucīgums un līdzjūtīgums.

Visvērtīgākā sievišķības pazīme ir kautrīgums, kas ārēji izpaužas kā spēja nosarkt. Tas ir saistīts ar sievišķās enerģijas pacelšanos no zemākajiem centriem uz augšu caur kreiso kanālu. Ja enerģijas kanāls ir tīrs, tad sieviete ātri sarkst, bet, ja sievišķais enerģijas kanāls ir piesārņots, tad, lai kā gribēdama, sieviete nevarēs nosarkt.

Sievietes pazemība nav bezspēcības vai muļķības pazīme, tieši otrādi, pazemība ir garīga apgaismotība, tā ir sapratne, ka viņa nav visuvarena, ka viņas spēks ir pavisam citur.

Katra „no ceļa nomaldījusies” sieviete būs greizsirdīga uz tīru un nesamaitātu meiteni un izturēsies pret to naidīgi, jo viņai būs sāpīgi un psiholoģiski grūti apzināties, samierināties ar domu, ka viņai blakus ir tāda tīra sieviete, kāda viņa nav. Tāpēc netikumīgās sievietes  sabiedrībā uzspiež viedokli, ka būt normālai meitenei, kas ir tikumīga, kas nedzer, nepīpē, neguļ ar zēniem, ir nenormāli, pat propagandē viedokli, ka tas it kā ir kauns.

Sievietes runai jābūt maigai, mierīgai, skaistai, jārunā par skaistām lietām, nelietojot rupjus vārdus, nevajadzētu pārāk skaļi smieties. Agrāk sievietei bija aizliegts sabiedrībā skaļi smieties, jo apkārtējos zemapziņā tas rada iespaidu, ka viņa ir netikumīga.

Sievietei jāmācās pareizu attiecību psiholoģiju, diplomātiju, socioloģiju, valodu, pareizu uzvedību ģimenes attiecībās, dejot, dziedāt, radīt skaistumu, iekārtot māju, gatavot ēst, audzināt bērnus, uzturēt attiecības ar apkārtējiem.

Ja sieviete dzīvojot izpauž savas sievišķās īpašības, tad ar to viņa vairo savu sievišķo enerģiju un spēku, tad viņai normāli strādā hormonālās funkcijas. Ja sievišķās īpašības netiek atbilstoši izpaustas, tad sievietei cieš hormonālās funkcijas un viņa slimo ar “sieviešu slimībām”, jo sievietes veselības pamatā ir hormoni.

Emancipācija nozīmē to, ka sieviete mēģina atdarināt vīrieti.

Sieviete ir radīta no mīlestības enerģijas. Vīrietim tādas enerģijas nav, tikai sieviete var un viņas pienākums ir dod mīlestību, darīt laimīgu sabiedrību ar mīlestību nevis ar naudu.

Sievietei ir jādod visiem savu mīlestību, nevis jāpieprasa mīlestību no citiem.

Sievietei visus ir jānomierina ar savu mīlestību, nevis jādod padomus.

Sievietei jau no bērnības jāizkopj sevī spēja būt paklausīgai (sākumā paklausot saviem vecākiem), uzticība, ticība. Ticība nozīmē paļauties uz Dievu, ka tas dos labu vīru, kas par viņu gādās. Ja sieviete pati grib taisīt karjeru un pelnīt naudu, tā ir neticība sev.

Mūsdienās jau skolā sievietei sāk mācīt vīriešu lietas, tādas kā matemātiku, fiziku u.t.t, viņa jau skolā sāk susināt savu ida-nadi, izžūst kā sieviete, viņai pamazām pazūd emocijas, sāk slimot, pazūd apetīte, spēki zūd.

Sievietei nav vēlams dzīvot vienai bez vīra, tad viņa sagrūst kā sieviete. Vīrs ir daudz svarīgāks par bērniem, vecākiem un darbu. Mūsdienās vientuļas sievietes mēdz izlikties, ka ir ļoti aizņemtas un rada iespaidu, ka ar viņām viss ir kārtībā. Taču iekšēji tā nav.

Mūsdienās propagandē viedokli, ka sievietei daudz jāmācās, jāiegūst izglītība un patstāvība, lai viņa iegūtu stāvokli sabiedrībā, un ar to piesien sievieti darbam. Šādi rīkojoties sieviete sagrauj savu likteni, savu iespēju realizēt sevi kā patieso sievieti, viņa izvēlas dzīvot kā vīrietis, taisa spožu karjeru, taču beigās bieži paliek viena un nelaimīga.

Vīrišķīga sieviete piesaista sev sievišķīgu vīrieti un sievišķīga sieviete piesaista sev vīrišķīgu vīrieti.

Tāds vīrietis, kas ir spēcīgs, tas meklēs un atradīs sev maigu, skaistu, kautrīgu sievieti, kurai nav tik daudz naudas un kurai nav statusa sabiedrībā, lai dotu to, kas viņai vajadzīgs. Vīrišķīgs vīrietis nekad negribēs sev tādu sievu, kam pašai viss jau ir, kas pati sev jau ir nopelnījusi māju, mašīnu un statusu sabiedrībā, jo tādai sievietei vīrieša palīdzība nav vajadzīga, un tur viņam nav iespēju parādīt sevi.

Vājš vīrietis, kas pats nespēj neko sasniegt, meklēs un atradīs sev tādu sievieti, kas ir vecāka, gudrāka, bagāta, ar stāvokli sabiedrībā, kas viņam dos aizsardzību, un viņš labprāt dzīvos viņas dzīvoklī un uz viņas rēķina.

Sievietei darbā nav aizsardzības. Tad viņa kļūst pati par savu iegribu un vēlmju upuri un atrod sev tikai seksa partnerus nevis dziļas attiecības.

Ja sieviete ir veģetāriete, taču gatavo gaļu savam vīram, tad viņa neveic grēku, jo pilda savu svēto sievas pienākumu.

Sievietei jāapgūst prasme labi gatavot ēdienu. Sievietei jāapgūst prasme ārstēt, elementāras zināšanas par vienkāršākajām slimībām un to profilaksi.

Sievietei vajag satikties un runāties ar citām sievietēm, lai uzturētu savu sievišķību.

Sievietei nav ieteicams gulēt kailai, jo tad pievelkas visādi gari un astrālas būtnes, kas pa nakti ar viņu nodarbojas ar seksu. Šīs būtnes to pašu var darīt arī pa dienu, tāpēc arī pa dienu staigāt kailai nevajag. Rezultātā sieviete var pat gūt apmierinājumu seksā, bet no tikumības viedokļa tas ir ļoti slikti. Arī mājdzīvnieki bieži vien ir mūsu iepriekšējo dzīvju radinieki, ar cilvēka pieredzi, kas visu saprot, tāpēc arī viņiem rādīt savu kailumu nevajag, lai neapgānītu sevi.

Sievišķību pastiprina rokdarbi, adīšana, tamborēšana, skaistu lietu radīšana, dejošana, dziedāšana, spēlēšana uz mūzikas instrumentiem. Dejošana ar kāju piesišanu pret zemi harmonizē sievišķo seksuālo enerģiju, it īpaši indiešu dejas. Jāņem vērā, ka kaisli provocējoša dejošana, piemēram, striptīzs vai uzstāšanās svešu vīriešu priekšā nevis pavairo, bet sagrauj sievišķību.

Sievišķību dod kontakts ar ūdeni un zemi. Vajag pastaigāt ar basām kājām pa zemi vai pabradāt pa ūdeni, pa jūru vai ezera malu. Duša un krāna ūdens nav tik labs, jo tas nav enerģētiski tīrs ūdens.

Citāts no vēdām: Tā sieviete, kas labi zinās vēdas, dos citiem padomus un žēlastības dāvanas, simtiem reižu veiks askēzes, badosies, dzers svētītu ūdeni, vienalga būs mazāk svēta nekā tā, kas neveiks nekādas citas askēzes, kā tikai dzers ūdeni, kurā viņa nomazgājusi savam vīram kājas.

Pandits čanaka: Sieviete, kas gavē un ievēro reliģiskos rituālus bez vīra atļaujas, saīsina savu dzīvi un nonāk ellē.

Ja vīrs seko Dievam, tad sieva, sekojot vīram, arī seko Dievam. Viņai tad kalpošana Dievam un vīram ir viens un tas pats.

Ja vīrs neseko Dievam, tad viņš nav Dieva pārstāvis zemes virsū priekš savas sievas. Tad  situācija ir sarežģītāka, tad kalpošana vīram ir daļēji piespiedu kārtā. Tā ir sliktā karma, bet sievai vienalga ir jākalpo vīram.

Lai sieviete varētu garīgi progresēt, viņai visas savas darbības, ko viņa grib veikt savā garīgajā attīstībā, ir jāpārrunā  ar vīru un jāsaņem vīra svētība, atļauja to darīt. Ja šādas atļaujas viņai nav, tad neviena viņas darbība nedos rezultātu.

Sieviete nedrīkst iet viena pati konsultēties pie garīgā skolotāja, viņai jālūdz vīram, lai viņš aiziet pakonsultēties, vai arī tas jādara kopā ar vīru vai vismaz ar vīra atļauju.

Sievietei nekad nevajag uzņemties atbildību, ja jāizlemj kāds svarīgs jautājums. Ja nav vīra, tad vajag atrast kādu uzticamu vīrieti, kuram šādos brīžos pajautāt viedokli un darīt tā kā viņš pateiks. Ir svarīgi vienmēr pārlikt atbildību uz vīrieti, deleģēt atbildību vīram vai citam tuvam vīrietim.

Sievietei visvairāk vajag psihisko aizsardzību, bet to viņa nedrīkst prasīt nevienam citam kā tikai vīram.

Sievišķība izpaužas kā atkarība, padevība, paklausība, gatavība kalpot, materiālais atbalsts, palīdzošais princips.

Sieviete attiecībā pret savu mazo bērnu spēlē vīrieša lomu, viņa bērnu iedvesmo, apmāca, aizsargā, vada, bet  bērns attiecībā pret savu māti spēlē sievietes lomu- tas ir padevīgs, paklausīgs, ir atkarīgs.

Lai māte varētu sekmīgi audzināt bērnu, viņai pašai ir jābūt tādās attiecībās, kurās viņa spēlē sievietes lomu, viņai jābūt sievai savam vīram, kas ir atkarīga, padevīga, u.t.t.

Sievietei visaugstāk jāstāda ģimenes vērtības un tikai tad, kad viss ir kārtībā ar ģimeni, tad var realizēt sevi biznesā vai citur. Nepareizi ir vispirms iegūt izglītību, uztaisīt karjeru un tikai tad precēties. Pastāv liels risks, ka tāda sieviete, kurai ir bizness un karjera, nevienam vīrišķīgam vīrietim vairs nebūs vajadzīga.

Sievietei ir daudz labāk dzīvot kā sliktai sievietei, nevis kā labam vīrietim. Vīrietis nekad nesitīs sievišķīgai sievietei, vīrietis sitīs otram vīrietim. Ja vīrietis sit sievietei, tad tas visdrīzāk nozīmē to, ka šī sieviete attiecībās uzvedas kā vīrietis, nepakļaujas un runā pretim.

Sieviešu problēma ir zināšanu trūkums. Mūsu tradīcijā visi tiek audzināti kā vīrieši, sievietes vienkārši nezin kā būt sievišķīgām, bet laime var būt tikai dzīvojot saskaņā ar savu patieso sūtību.

Savulaik Anglijā valsts vadītāja Margarita Tečere, vadot valsti spēlēja vīrieša lomu, taču pati savā ģimenē bija paklausīga sieva, spēlēja īstas sievietes lomu un tieši tas deva viņai spēku būt par sekmīgu valsts vadītāju. Kolīdz viņas vīrs nomira, viņa atteicās no valsts vadīšanas, jo saprata, ka viņai vairs nebūs pašai atbalsta no vīrieša.

Vientuļa sieviete nespēj pilnvērtīgi spēlēt sievietes lomu, jo tad sieviete ir spiesta dzīvot kā vīrietis, viņai nav iespējams dzīvot kā sievietei. Ja sieviete dzīvo viena ar bērnu, tad viņa reāli dzīvo kā vīrietis, spēlē vīrieša lomu. Ja nav vīra, tad vienīgā iespēja ir rūpēties par kādu citu, kam pakļauties, kur var spēlēt sievietes lomu, bet tie nevar būt viņas bērni.

Katrs dažādās dzīves situācijās spēlē dažādas lomas, un tas ir normāli. Piemēram, darbā padotais ir kā sieviete attiecībā pret savu priekšnieku, kas spēlē vīrieša lomu.

Menstruāciju cikls:

1-5 visa negatīvā iziešana ārā, tamass, šajā laikā censties neko īpašu nedarīt, norobežoties no visiem, nerunāt, nedziedāt, nekādas procedūras neveikt, nebadoties, neaicināt viesus. Tas ir attīrīšanās periods. Nav ieteicam gatavot ēst, jo viņas gatavotais ēdiens būs enerģētiski piesārņots.

5 – vakarā attīrīties, pieņemt vannu, sakārtot sevi un māju;

5 -11 vislabākais periods, aktivitātes palielinājums, enerģijas maksimums, visu var darīt;

11- 20 tās, kas radžasā – prasās ekstremālas darbības, sievietes zemākās enerģijas aktivizējas, kā arī rūpējas par savu ārieni, izpaužas agresivitāte, greizsirdība, skandāli. Tās sievietes, kas ir satvā, tās uzlabo ar visiem attiecības, izpauž savu sievišķību;

20-27 depresija, viegli aizkaitināma sieviete.

Sieviete ir garīgi par kārtu nesaprātīgāka kā vīrietis garīgajos jautājumos, taču par kārtu saprātīgāka materiālajos jautājumos, labāk tajos orientējas, jo sievietes vairāk saistītas ar materiālo pasauli.

Materiālā pasaule ir vīriešu pasaule. Jebkurās līderu pozīcijās visur dominē vīrieši, visur kur vajadzīgs intelekts, dominē vīrieši. Sievietei grūtāk dzīvot materiālajā pasaulē. Gandrīz visās kultūrās sievieti noliek kā kalpojošu, atbīda otrā plānā.

Mūsdienās sabiedrībā nav ne īstu sieviešu, ne īstu vīriešu. Sievišķība ir primāra. Kamēr nebūs sievišķības, nebūs vīrišķības. Sievišķība ir kā puķe. Ja nav puķes, nav bites. Kad uzrodas puķe, uzreiz atlidos bites.

Sievietei visu laiku jātur vīrietis nelielā distancē, uzreiz nevajag izklāties pilnīgi visai, kaut ko nedaudz vajag atstāt nākotnei.

Maģija ir sievietes joma. Agrāk visas burves bija sievietes. Ja dzīvē viss iet slikti, tad sieviete nodarbojas ar melno maģiju. Ja viņai dzīvē notiek labas lietas, tad viņa nodarbojas ar balto maģiju.

Pirmais solis apzinātai dzīvei ir apzinātība, noskaņojums. Noskaņojums ir saprast vietu, laiku un apstākļus. Sievietes ietekme uz apkārtējiem ir ļoti liela.

Sievišķība vairojas kontaktos ar draudzenēm.

Lai kultivētu sievišķību, jāmīl visus cilvēkus, jācenšas visiem darīt labu

Sievietei ir veselīgi laiku pa laikam paraudāt. Tas atslābina viņu, attīra emocijas.

Ja sieviete ļauj vaļu savām emocijām, viņas saprāts kļūst stiprs. Tomēr jāņem vērā, ka sievietei ir jāmāk izpaust savas emocijas, tas nedrīkst notikt tā, ka tas aizvaino vīru. Ja vīrietis ļauj vaļu savām emocijām, viņa saprāts kļūst vājš.

No pārtikas produktiem  visvairāk sievišķību pastiprina piens- tas dod spēju mīlēt, īpaši ieteicams vakarā pirms gulētiešanas izdzert glāzi silta piena, var ar safrānu, kardamonu, vai maltu muskatriekstu, pēc izvēles.

Ja vīrs nepievērš uzmanību sievai, pie tā vainīga sieva, jo viņa nav radījusi interesi par sevi.

Sieviete nedrīkst vadīt sabiedrību, jo viņa ir materiālistiska, vienmēr neapmierināta, viņa tad virza sabiedrību uz materiālismu.

Sievišķību kultivē dzerot pienu un ūdeni.

Sievietes pašnovērtējums

Sievietes uzdevums ir uzkrāt enerģiju un atdot to savas mīlestības formā savam vīram, bērniem un radiniekiem. Lai sievietei būtu enerģija, to ir kaut kur jāiegūst.

Sievietei nepieciešams pietiekoši augsts pašnovērtējums, viņai ir jāuzskata, ka viņa ir cienīga saņemt enerģiju no ārpuses.

Sievišķā ir mēness enerģija.

Sieviete sevi nevar novērtēt, jo viņa ir atkarīga no vīrieša. Viņa uztvers to, ko par viņu runā, apkārtējie noteiks to, ko viņa domās par sevi. Apkārtējos sieviete ietekmēt nevar, var no tiem tikai aiziet. Tāpēc sievietei vienkārši jāizvairās no kompānijas ar tiem, kas viņu zemu novērtē.

Pašnovērtējums var būt tika vīrietim, jo viņš tik ļoti neietekmējas no apkārtējo viedokļa