Naudas jautājumi ģimenē
Par naudas jautājumiem ģimenē atbildīgs ir tikai vīrs. Vīram ir jābūt gatavam atdot vismaz pusi no savas nopelnītās naudas ģimenes izdevumiem.
Sievietei jābūt ekonomiskai savos izdevumos. Vīram jācenšas nopelnīt pēc iespējas vairāk, bet sievai ir jācenšas naudu tērēt pēc iespējas mazāk.
Ja vīrs redz, ka sieva izlieto nopelnītos līdzekļus ekonomiski, tad viņam rodas vēlme dot sievai vēl vairāk.
Sievai ir jāiemācas pareizi prasīt vīram naudu, tas viņu nevis pazemo, bet ar to viņa noskaņo savu vīru uz jaunām darba uzvarām.
Sieva nedrīkst atņemt ar varu vīram naudu algas dienās, tad viņam pāries vēlme strādāt un nest mājās naudu.
Vīram ir jādod sievai naudu sīkiem izdevumiem, ko viņa var brīvi tērēt, un par ko viņai nevajag atskaitīties (jo tas viņu pazemos un radīs stresu), sievai ir vienmēr jābūt tādai nelielai kabatas naudai, kuru vīrs nekontrolē.
Sievietes izdevumi ir haotiski un vīrietim nesaprotami, tāpēc vīram ar savu loģiku nevajag izvērtēt nelielos sievietes pirkumus.
Par lieliem pirkumiem sievai vienmēr jāprasa vīram atļauju, vai arī tos ir jāpērk kopā. No kādas summas sākās “liels” pirkums, tas ir atkarīgs no ģimenes turības un savstarpējās vienošanās.
Naudu vīram priekš dāvanas vīram nevajag prasīt. Vīrietis nav laimīgs saņemt no sievietes kā dāvanas kaut kādas dārgas mantas, tas viņam neliekas interesanti. Var iegādāties kaut kādu sīkumu. Viņš ir daudz laimīgāks par viņas pagatavotu garšīgu ēdienu, noorganizētu pasākumu, masāžu vai kādu citu juteklisku baudu.
Ja sieviete pati strādā un labi nopelna, tad viņa ar laiku pārvēršas par vīrieti. Ar savu strādāšanu tā noteikti radīs problēmas savam vīram, pirmkārt atņemot tam savu enerģiju, otrkārt radot iekšēju konfliktu starp savu vīru un savu darba devēju vai biznesa partneriem, kas bieži vien pāraug atklātā konfliktā.
Ja tomēr sieva strādā, tad no viņas labāk naudu neņemt. Sievas nopelnītā nauda ir kā inde, kas saindē attiecības. Sievai ir grūti šķirties no savas grūti pelnītās naudas, un viņa nav laimīga to tērējot, bet vīrs nav laimīgs redzot ka sieva tērē pati savu naudu. Vīrietim viegli šķirties no savas viegli pelnītās naudas, un sieviete ir laimīga to tērējot, bet vīrietis ir laimīgs redzot sievieti laimīgu.
Hipotekārais kredīts ir aizņemšanās no savas nākotnes labklājības. Ja cilvēks grib sev lielāku labklājību kā Dievs tam dotajā brīdi paredzējis saskaņā ar viņa karmu, tad par to cilvēks tiek sodīts. Pirmkārt jau tīri naudas izteiksmē bankai ir jāatdod divas vai par vēl vairāk reizes reizes lielāku summu kā aizņemts. Cilvēks kļūst par bankas vergu ilgtermiņā, māja viņam nepieder, jo juridiski tā pieder bankai, un pie pirmās izdevības banka to cilvēkam atņems un vēl piedzīs pārējo neizmaksāto parāda summu. Bailēs, ka māja tiks atņemta parādnieks spiests pat atteikties no sadzīves izdevumiem un strādāt kā ēzelis, lai nomaksātu bankai ikmēneša maksājumus.
Mēs neviens nezinām, kas ar mums notiks pēc kaut vai 5 gadiem. Nav nekāda pamata optimismam ņemot kredītu uz ilgu laiku, jo neviens cilvēks nevar būt pilnīgi drošs, ka spēs kredītu atdot. Dzīvē vienmēr labāki periodi mijas ar sliktiem, pat vislabākais darbs var pēkšņi beigties, var saslimt vai notikt citas nelaimes, kad uz ilgāku laiku cilvēks pazaudēs peļņas avotu.
Nauda nenāk no tā, ka smagi strādā, bet no tā, ka pienāca laiks to saņemt pēc karmas. Ja cilvēks savu labo karmu izņem naudā, smagi strādājot, viņiem attiecību nav un līdz ar to nav laimes. Tā ir ilūzija, ka nauda dod laimi.
Ir teikts ka sievietei nevajadzētu izturēties ka tīģerienei dienā un kā spokam naktī, tas ir, ja sieva dienā pieprasa lai vīrs viņai nodrošinātu visu to ko vien viņai iegribas, un tādā veidā liek lai vīrs naudu pelnīdams smagi strādā, tāda sieva ir kā tīģeriene, kas plosa savu vīru un izsūc viņa asinis. Un savukārt naktī, kad viņi nodarbojas ar jutekļu apmierināšanai, ja sieva pieprasa, lai vīrs viņu apmierina, kad viņš to nevēlas, arī tad sieva izsūc viņa asinis.
Ja cilvēks tiecas pēc naudas, domā par to, tad viņš iegūst naudas īpašības, kļūst pats par manipulācijas objektu, paliek viegli vadāms.
Naudas jautājumi rada stresu, bet stress sagrauj sievietei, un viņu tāpēc ir jāatbrīvo no stresa. Savukārt vīrietis no stresa uzmundrinās, tas viņu mobilizē. Sievietes frigiditāte ir no tā ka viņa neuzticas vīriešiem.